Ponowny turn Owensa? Status Street Profits

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

Kevin Owens na ostatnim SmackDown Live zaatakował jego tag team partnera - Dolpha Zigglera. Dave Meltzer uważa, że to zalążek ponownego face turnu Owensa. Dla przypomnienia - Kevin po powrocie z kontuzji rywalizował już jako baby face. Kreatywni jednak potrzebowali rywala dla Kofiego Kingstona po WrestleManii 35, więc przeprowadzono heel turn KO.

Dave Meltzer poinformował, że Angelo Dawkins i Montez Ford wciąż technicznie przynależą do NXT. Ponoć dużym przeciwnikiem ich nagłego awansu jest Triple H, mimo nacisku Paula Heymana. Możliwe, że zarówno Heyman, jak i Eric Bischoff będą chcieli jesienią sprowadzić sporo nowych twarzy na Raw i SmackDown z NXT. Nie wiadomo, czy zgodzi się na to Triple H, co może zrodzić konflikty między tą trójką.

Mimo wszelkich spekulacji Mike i Maria Kanellis wciąż mają występować na 205 Live. Możliwe, że połączą to z występami na Raw w najbliższych tygodniach.

Ostatni epizod SmackDown Live zanotował drobny spadek oglądalności. Niebieska tygodniówka zebrała 1.890 miliona widzów, w porównaniu do 1.921 miliona z poprzedniego tygodnia. Walką wieczoru było starcie Dolpha Zigglera i Kevina Owensa z Heavy Machinery.

Ronda Rousey w ostatnim vlogu na YouTube przyznała, że mocno jej brakuje występów w WWE. Ale jednocześnie cieszy się z odpoczynku w domu.

Link do filmu

Wciąż Bill Goldberg ma w pamięci pojedynek z Undertakerem na Super ShowDown.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy