Plany WWE na jesienne eventy w UK, Meltzer o młodych widzach WWE

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 764

WWE zmieniło plany co do nagrań tygodniówek w Wielkiej Brytanii w listopadzie. Ticketmaster potwierdziło, że 8 listopada dojdzie do podwójnych nagrań w Manchesterze: zarówno do Raw, jak i SmackDown Live. Z kolei galę z Glasgow, 11 listopada przemieniono w zwykły live event. Zapewne jest to podyktowane kontraktem telewizyjnym z Fox. Dla przypomnienia - od października SmackDown ponownie będzie nadawane w piątki.

Dave Meltzer poinformował w ostatnim Wrestling Observer Radio, że oficjele z WWE są coraz bardziej zmartwieni stratą młodych widzów. Mają świadomość, że Ci mogą odejść, gdy All Elite Wrestling zadebiutuje na TNT. W związku z tym możemy spodziewać się odświeżenia produktu telewizyjnego, czego zalążki mogliśmy zobaczyć w ostatnim tygodniu.

W tej samej audycji Meltzer stwierdził, że Paul Heyman jest dużym fanem Ricocheta. Można zatem spodziewać się, że zdobycie przez niego WWE United States Championship to dopiero początek jego pushu. Jak wiadomo - Heyman wkrótce obejmie kreatywną kontrolę nad Raw.

Seth Rollins zaakceptował na Twitterze wyzwanie Andrade i Zeliny Vegi. Tym samym na najbliższym Raw zobaczymy Mixed Tag Team Match.

Roman Reigns udzielił ostatnio wywiadu "Sports Illustrated". W głównej mierze mówił o filmie "Hobbs&Shaw". Przyznał, że ze względu na rodzinne więzi zawsze wspierał The Rocka i bez problemu zgodził się na występ w produkcji. Dodał, że "Hobbs&Shaw" to dla niego także platforma do pracy w innych projektach. Co ciekawe, przy okazji filmu nagrano także reklamę promującą napój "Brisk".

Link do filmu

TOP 10 z ostatniego SmackDown Live:

Link do filmu

Komentarze (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy