Podsumowanie Hell in a Cell 2020

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Za nami dwunasta edycja corocznej gali WWE Hell in a Cell. Widzowie obserwujący wydarzenie za pośrednictwem WWE Network mieli okazję ujrzeć, łącznie z pre-showem, siedem starć.

Uwaga, paczka zawiera otwarte spoilery z gali (#duh)

W openerze Roman Reigns pokonał Jeya Uso, ugruntowując tym samym pozycję wodza plemiennego. "The Big Dog" dominował przez niemal całe starcie, mimo przewagi nie był jednak w stanie zmusić swojego kuzyna do poddania się. Pretendenta do wypowiedzenia słów "I quit" zmusił dopiero atak Romana na obecnego w ringu Jimmy'ego.


Po walce w celebracji WWE Universal Championa wzięli udział członkowie WWE Hall of Fame: Afa oraz Sika.

***


Walka Eliasa z Jeffem Hardym zakończyła się dyskwalifikacją po tym, jak "The Charismatic Enigma" zaatakował swojego rywala gitarą.

***


Po raz drugi w historii posiadacza zmieniła walizka Money in the Bank. Jej nowym właścicielem został The Miz, któremu w zwycięstwie nad Otisem niespodziewanie pomógł Tucker.

Link do filmu

***


Sasha Banks została, po raz pierwszy w karierze, mistrzynią kobiet brandu SmackDown. Po dramatycznym, wyrównanym pojedynku poddała ona Bayley, wykonując Bank Statement przy użyciu krzesła.

Dzięki zwycięstwu Sasha została, jako trzecia zawodniczka w historii WWE, kobiecym Grand Slam Championem - wcześniej osiągnięcie to zapisały na swoim koncie wyłącznie Bayley oraz Asuka.

***


Bobby Lashley z łatwością pokonał Slapjacka. Po walce US Champion został zaatakowany przez RETRIBUTION, z odsieczą pośpieszyli mu jednak pozostali członkowie The Hurt Business.

***


W main evencie gali zmierzyli się Randy Orton oraz Drew McIntyre. Ponad półgodzinna walka, toczona w, poza oraz na klatce, zakończyła się po RKO wykonanym na kontuzjowanym Szkocie.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy