Kiedy WWE opuści Amway Center? Plany na Ortona, status Vinka, The Last Ride

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1091

WWE pod koniec listopada będzie zmuszone zmienić lokalizację swoich gal. Kończy się kontrakt organizacji z Amway Center dokładnie 26 listopada. To oznacza, że odbędzie się tam jeszcze ostatnie Raw po Survivor Series. Przedłużenie współpracy nie będzie możliwe, bowiem w grudniu w tej arenie będą odbywać się mecze hokeja.

"Wrestling Observer Radio" informuje, że plany oficjeli nie zmieniły się na Randy'ego Ortona i ten na WrestleManii 37 prawdopodobnie po raz kolejny zawalczy z Edge'em. Dla przypomnienia - Edge od kilku miesięcy jest wykluczony z akcji przez kontuzję. Ma jednak wkrótce wrócić i prawdopodobnie Road to WrestleMania skupi się m.in. na podbudowie ich rywalizacji.

Wygląda na to, że WWE po dłuższym czasie ponownie ma pomysł na Brendana Vinka. Zawodnikowi zmieniono ringname na "Tony Modra" i ma walczyć na galach NXT. Na początku roku współtworzył tag team z Shane'em Thorne'em na Raw.Seria "The Undertaker: the Last Ride" jest dostępna za darmo na WWE Network. Jest to element promocji trzydziestolecia kariery Undertakera.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy