Plany na kobiece walki na WM, Kłopoty Larsa Sullivana, Negocjacje AEW

Maxi4
Newsów: 790

Przegląd informacji z Wrestling Observer Newsletter przygotował Szymon Końka.

Na WrestleManię wciąż jest planowane starcie Rousey vs Flair vs Lynch w triple threat matchu, na co zgodził się Vince. Na Royal Rumble planowano singlowy pojedynek Rousey vs Flair, lecz po nowym roku postawiono na Sashę Banks w meczu o tytuł kobiet Raw. Najprawdopodobniej Lynch przegra walkę z Asuką i wygra Royal Rumble match, lecz bierze się pod uwagę, że Flair wygra RR match, zmierzy się z Rondą na gali Elimination Chamber lub Fastlane, a rywalizacja zakończy się trzyosobową walką. O miano pretendentki do SmackDown Women's Championship ma zadecydować Elimination Chamber match. Ponadto są rozmowy o koronowaniu pierwszych mistrzyń tag team na WMce.

AEW (All Elite Wrestling) negocjuje z dwiema stacjami, by produkować na żywo dwugodzinne cotygodniowe show. Druga gala w Jacksonville ma być zaplanowana na lipiec, a trzecie show może odbyć się w Chicago we wrześniu jako "rocznica All In". Oprócz chęci zakontraktowania Mayu Iwatani, AEW chce też zakontraktować Aję Kong, a także kilka wrestlerek pochodzących z Japonii. Tuesday Night Dynamite, którego nazwę zastrzegli jako znak towarowy, ma nie odnosić się na razie do nazwy tygodniówki, gdyż obecnie nie wiadomo, jaka stacja i w jaki dzień będzie transmitowała ich gale.

WWE próbowało zaoferować kontrakty kilku osobom. Hangman Page miał być docelowo main eventerem w NXT i zarabiałby tyle, ile jest wart kontrakt zawodnika głównego rosteru. The Young Bucks mieli zarabiać tyle samo, co AJ Styles, a także mogli móc produkować „Being The Elite” na WWE Network jako regularne show. Do tego oni i Cody mieliby trzyletni kontrakt z ważnym aspektem: gdyby chcieli lub nie podobałoby im się prowadzenie postaci, mogliby skorzystać z sześciomiesięcznej przerwy od występów. Tony Khan bardzo chciał podpisać z nimi kontrakt, ponieważ uważa, że bez tych kluczowych postaci nie zrobiliby i nie wypromowali odpowiednio federacji. Podobno The Young Bucks i Cody rozmawiali z Hunterem 12 godzin na temat kontraktów. Do 1 lutego nic nie wiadomo o przyszłości Kenny'ego Omegi, ale podobno odrzucił propozycję WWE i Dave Meltzer nie może potwierdzić, czy podpisał kontrakt z AEW.

WWE jest bliskie zakontraktowania Viper i Kay Lee Ray, a także chcą zaoferować kontrakt Bei Priestley. Priestley i jej życiowy partner Will Ospreay na razie rozmawiają o przeprowadzce w pełni do Japonii.

Jest możliwe, że Tino Sabbatelli zostanie komentatorem. Jest to podobny zabieg jak z Jasonem Jordanem czy też Coreyem Gravesem, bowiem po odniesieniu wielu kontuzji w krótkim czasie, zarząd myśli nad znalezieniem innej posady dla zawodnika.

Tony Khan będzie w pozycji "head of creative of AEW", porównywalnej do Vince'a jako prezesa WWE. Brandi Rhodes będzie na posadzie Chief Brand Officer i będzie odpowiednikiem Stephanie McMahon w mediach, a także osobą poszukującą kobiecych talentów na świecie do zakontraktowania. Jericho podpisał trzyletni ekskluzywny kontrakt z AEW. Skłonił go fakt, że będzie docelowo otrzymywał więcej pieniędzy niż w WWE. Ponadto wciąż będzie mógł organizować swoje gale „Jericho Cruise”, a także będzie mógł występować w NJPW.

Lars Sullivan miał wystąpić w dark matchu przed ostatnim Raw, lecz albo nie pojawił się na arenie, albo przybył i opuścił budynek - mówi się, że cierpi na zaburzenie lękowe uogólnione. Zarząd nie miał pretensji do Larsa, ponieważ z podobnymi objawami zmaga się Mauro Ranallo. Dzień później poleciał do Jacksonville i miał wystąpić przed SmackDown, lecz ponownie nie pojawił się i poleciał do domu w Colorado. Jeżeli zdoła wystąpić do gali Royal Rumble, to planowany jest scenariusz z Johnem Ceną, który uwieńczony będzie na tegorocznej WrestleManii.

Podczas trzech sesji Royal Rumble Fan Axxess odbędzie się turniej „WWE Worlds Collide”, gdzie po pięciu członków brandów NXT, NXT UK i 205 Live zmierzy się w battle royalu. Po nim przeprowadzony zostanie turniej eliminacyjny w systemie drabinkowym, a wygrany battle royalu ominie pierwszą rundę. Zwycięzca całego turnieju będzie mógł zawalczyć o dowolny pas jednego z trzech brandów. Całość będzie emitowana na Networku. Co ciekawe, Humberto Carrillo, który walczył w NXT, będzie częścią ludzi z 205 Live.

Ratingi Wrestle Kingdom 13:

Gauntlet: Cobb/Finlay/Nagata vs. Page/Scurll/Yujiro 1.75
Cobb/Finlay/Nagata vs. Goto/Best Friends 3
Cobb/Finlay/Nagata vs. Suzuki/KES 1.5
Makabe/Taguchi/Yano vs. Suzuki/KES 3

Ibushi vs. Ospreay: 4.75
BUSHI & Takagi vs. Desperado & Kanemaru vs. Roppongi 3K: 3.25
Ishii vs. Sabre: 4.25
EVIL & SANADA vs. GoD vs. Young Bucks: 4
Cody vs. Robinson: 3
Ishimori vs. KUSHIDA: 3.5
Okada vs. White: 4.5
Jericho vs. Naito: 4.75
Omega vs. Tanahashi: 5.5

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat: Maxi4

lecz bierze się pod uwagę, że Flair wygra RR match, zmierzy się z Rondą na gali Elimination Chamber lub Fastlane, a rywalizacja zakończy się trzyosobową walką

To nie ma sensu - chyba że chodzi o to, że Rousey straci pas na RR?


Cytat: Maxi4
Zwycięzca całego turnieju będzie mógł zawalczyć o dowolny pas jednego z trzech brandów.

Keith Lee na 205? :twisted:

napisane przez aRo w dniu : 11-01-2019

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy