Crews z pushem? Hogan nt. Omegi w WWE

Giero
Newsów: 1641

Do karty gali NXT TakeOver: Phoenix dodano kolejny pojedynek. Ogłoszono, że The Undisputed Era będą bronić tytułów tag team w konfrontacji z The War Raiders. Oprócz tego w rozpisce widnieją jeszcze dwa starcia: Tommaso Ciampa vs Aleister Black o NXT Championship i Shayna Baszler konta Bianca Belair o mistrzostwo kobiet.

Zaktualizowano także kartę gali NXT UK TakeOver: Blackpool. Travins Banks zmierzy się z Jordanem Devlinem.

W ostatnim odcinku 205 Live Hideo Itami zakwalifikował się do walki o WWE Cruiserweight Championship na Royal Rumble. Tym samym uzupełnił skład Fatal 4-Way Matchu. Oprócz Itamiego i Buddy'ego Murphy'ego o pas będą jeszcze walczyć Akira Tozawa i Kalisto.

Wielce możliwe, że przed Apollo Crewsem nieco lepsze czasy. Jego niedawny title shot na Intercontinental Championship ma zapowiadać, że Crews będzie częściej pokazywał się w telewizji i dostawać ciekawsze walki. Być może będzie także jedną z kluczowych postaci w Royal Rumble Matchu.

Hulk Hogan w ostatnim wywiadzie dla "Sports Illustrated" stwierdził, że ma wątpliwości, czy Kenny Omega przejdzie do WWE. Legenda powiedziała, że o ile dla wielu zawodników praca w WWE to spełnienie marzeń i "wisienka na torcie" ich karier, to Omega może być wyjątkiem.

SmackDown Live w tym tygodniu zaliczyło minimalny spadek oglądalności. Wciąż jednak utrzymuje się na poziomie nieco ponad 2 milionów oglądających (2,032,000).

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy