WWE 2k23 Even Stronger

Pierwsza walka w karcie SummerSlam 2021, Cena w dark matchu, spoilery z Raw

Giero
Newsów: 1597

WWE zapowiedziało pierwszy pojedynek w karcie tegorocznego SummerSlam, które odbędzie się 21 sierpnia.

Najnowszy epizod Raw dość mocno skupił się na sytuacji wokół mistrzostwa kobiet. Początkowo doszło do konfrontacji nowej mistrzyni - Nikki A.S.H. z Charlotte Flair i Rheą Ripley. Wyłonił się z tego Triple Threat Match, który został dodany do karty SummerSlam. Potem, na zamknięcie tygodniówki, Charlotte pokonała Nikki, a po walce jeszcze kontynuowała atak.

Link do filmu


Karrion Kross tydzień temu przegrał w debiucie na Raw z Jeffem Hardym, ale tym razem zrehabilitował się. NXT Champion pokonał Keitha Lee. Jednocześnie prawdopodobnie na razie odłożono w czasie potencjalny feud Krossa z Hardym ze względu na zakażenie koronawirusem tego drugiego.

Link do filmu


Damian Priest pokonał U.S. Championa Sheamusa i tym samym zyska szansę na kolejny pojedynek, tym razem o pas mistrzowski.

Link do filmu


Sporo osób zwróciło uwagę na możliwą kontuzję Natalyi. Doznała urazu, gdy wraz z Taminą podejmowały Evę Marie i Doudrop. Tamina sama dokończyła starcie, a Natalya potrzebowała pomocy przy udaniu się na zaplecze.

Link do filmu


Bobby Lashley wstrzymał się od odpowiedzi na wyzwanie Goldberga.

Link do filmu


PWInsider poinformowało, że po zniknięciu Raw z wizji na arenie pojawił się John Cena. Wraz z Riddle'em stworzyli tag team, by pokonać Mace'a oraz T-Bara.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy