Pełny skład Ladder Matchu kobiet, kolejne debiuty, NXT kontynuuje story z zamaskowanymi

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Newsy zawierają podsumowanie wydarzeń z ostatniego NXT (Spoilery). Zanim przejdziemy do bieżących informacji, to wczorajsze doniesienia z WrestleManii 36 były oczywiście żartem z okazji Prima aprilis.

Dakota Kai wyszła zwycięsko z Gauntlet Matchu drugiej szansy. Tym samym zakwalifikowała się do walki z drabinami o miano pretendentki do NXT Women's Championship. W składzie pojedynku są jeszcze: Candice LeRae, Chelsea Green, Io Shirai, Mia Yim i Tegan Nox. Starcie będzie miało miejsce za tydzień.

Podczas ostatniego NXT byliśmy świadkami również dwóch debiutów. Dexter Lumis (znany jako Samuel Shaw) walczył z Jakiem Atlasem. Co prawda Lumis już raz wystąpił w TV, ale brand zapowiadał jego pojedynek jako debiut. Natomiast dla Atlasa to był rzeczywiście pierwszy pojedynek w NXT.

Link do filmu


NXT kontynuuje story z zamaskowanymi zawodnikami. Tym razem ofiarą ich porwania był Joaquin Wilde. Zagraniczne portale zwróciły uwagę, że Wilde wcześniej przegrał z Kushidą. Gdy poprzednio porwano Raula Mendozę, ten również poniósł porażkę z Japończykiem.

Link do filmu


Tydzień temu w NXT zadebiutowali Rinku Singh i Saurav Gurjar. Wyjawiono, że ich stajnia z Malcolmem Bivensem będzie nazywać się Bivens Enterprises.

Link do filmu

Mia YimTegan Nox

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 02-04-2020 12:38:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy