Edge o przygotowaniach do WM 36, nowy pretendent do NXT UK title, zapowiedź SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Przed nami ostatnie SmackDown w drodze do WrestleManii 36. W oficjalnej zapowiedzi tygodniówki widnieje m.in. występ Johna Ceny, który ma odpowiedzieć na wyzwanie Braya Wyatta. Ten tydzień temu zaproponował, by ich starcie na WM 36 odbyło się w "Firefly Fun House Matchu". Pierwotnie miało też dojść do finałowego face-offu Romana Reignsa z Goldbergiem. Ale być może zamiast tego dowiemy się, kto będzie nowym rywalem Goldberga w walce o WWE Universal Championship na WrestleManii. Dla przypomnienia - sam Reigns potwierdził już w mediach społecznościowych, że nie wziął udziału w nagraniach do WM 36.


Tymczasem podczas ostatniego NXT UK zobaczyliśmy Battle Royal o miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego, które posiada aktualnie WALTER. Dwudziestoosobowy pojedynek wygrał Ilja Dragunov. Póki co WWE nie zapowiedziało daty jego starcia z WALTERem.

Link do filmu


Gwiazda WWE Edge udzielił ostatnio wywiadu portalowi GQ.com. Hall of Famer wypowiedział się między innymi o przygotowaniach do jego walki z Randym Ortonem na WrestleManii 36.

To duża presja dla mnie. Ale jestem podekscytowany, że mogę o tym mówić, ponieważ wszystko zaczęło się od zmiany diety. Przez lata nie stosowałem surowej diety. Jadłem dużo, ale nie jadłem dobrze. I trenowałem, ale, ech... Byłem w końcu na emeryturze! I początkowo chciałem po prostu tylko wyzdrowieć. Ale grałem jako aktor... czułem się dobrze. Jeździłem na rowerze górskim i też było w porządku. Z każdym kolejnym sygnałem zdałem sobie sprawę, że powrót na ring jest możliwy - stwierdził Edge.

Chcę, żeby to był mój najlepszy pojedynek na WrestleManii w historii. To jest to, do czego zmierzam. Chcę rozwalić ludziom łby, stary. Naprawdę chcę. Chcę wrócić w wieku 46 lat i pokazać, że jestem w takim stanie, w jakim zawsze chciałem być. W tej chwili mam już wszystko wgrane. Moja dieta jest teraz zdjęta z mojego talerza, więc mogę w pełni skupić się na opowiadaniu historii. Chcę wnieść elementy, których nauczyłem się w Vikingach, których nauczyłem się w The Flash, których nauczyłem się w Haven, i wnieść je do wrestlingu. Zanim to wszystko zostanie zrobione, niezależnie od tego, jak długo to potrwa, moim celem jest, aby ludzie powiedzieli: "Był lepszy teraz niż kiedykolwiek" - dodał Hall of Famer.

GoldbergEdge

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 03-04-2020 20:51:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy