Paul Wight o odejściu z WWE, Jim Johnston krytykuje McMahona, kontrakt Gable'a, Black

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 222

Paul Wight był gościem najnowszego odcinka podcastu "Oral Sessions" prowadzonego przez Renee Paquette. Jednym z tematów rozmowy były, co oczywiste, okoliczności jego zaskakującego rozstania z WWE. Ex-Big Show przyznał, że główną przyczyną jego odejścia z federacji McMahonów była frustracja związana z brakiem jakichkolwiek planów kreatywnych dotyczących jego osoby: Znam Vince'a od bardzo dawna i wiem, że gdy skupia się on na czymś, poświęca temu absolutnie całą uwagę. (...) Hej, Paul Wight żyje, Paul Wight jest zdrowy, może pracować. Byłem sfrustrowany odbijaniem się od kolejnych drzwi. Próbowali używać mnie do innych rzeczy. Chcieli, bym skupił się na udziale w akcjach charytatywnych, co oczywiście uwielbiam robić, ale próbowali zrobić mi przysługę, odsuwając mnie w cień. A ja nie chcę jeszcze odchodzić w cień.

Były WWE Champion zaznaczył również, że rozstanie z dotychczasowym pracodawcą przebiegło w przyjacielskiej atmosferze: Vince zadzwonił do mnie w dniu podpisania umowy. Stwierdził, że będę dużym wzmocnieniem dla AEW, życzył mi szczęścia oraz dobrej zabawy. Spędziłem z nimi wiele lat, nie oczekujcie więc, że nagle się odwrócę i zacznę krytykować WWE. Nic z tych rzeczy. To tylko biznes.

***Krytyki federacji McMahonów nie szczędził za to ostatnio Jim Johnston. Wieloletni "nadworny kompozytor" WWF/E udzielił wywiadu portalowi "Lucha Libre Online". W jego trakcie w zaskakująco ostrych słowach odniósł się do jakości oprawy muzycznej serwowanej obecnie przez WWE: Nie uprawiam zwykle trash-talku, ale w tym wypadku zwyczajnie mam ochotę zdzielić Vince'a w głowę. Muzyka jest taka zła! Obecnie są to efekty, hałas i temu podobne. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z postaciami i historiami, a to przecież była esencja tego biznesu... Obecnie to straciliśmy. Nie rozumiem tego.

***Pewne zainteresowanie wśród fanów wzbudził w ostatnich dniach tweet Daxa Harwooda (fanom WWE znanego pod aliasem Scott Dawson), który włączył się w dyskusję między Chadem Gable i Otisem:

Powyższa wypowiedź rozbudziła, co oczywiste, spekulacje dotyczące możliwego niedługiego wygaśnięcia kontraktu wiążącego Olimpijczyka z Londynu z WWE.

***Przesądzona wydaje się przyszłość Aleistera Blacka. Jak donosi Dave Meltzer, federacja nie ma żadnych planów dla byłego NXT Championa i, co bardzo prawdopodobne, nie zamierza wykorzystywać go więcej w swoich programach. Black, którego kontrakt wygasa najprawdopodobniej w tym roku, po raz ostatni pojawił się w telewizji w październiku, przegrywając łatwo w walce z Kevinem Owensem. W listopadzie z federacji zwolniona została jego żona, Zelina Vega.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy