Laurinaitis z nową rolą, reakcja rosteru WWE, kolejna walka na Fastlane, spoilery z SD

Giero
Newsów: 1641

John Laurinaitis dość niespodziewanie powraca do pracy w WWE jako "General Manager of Talent". Miało to wzbudzić obawy w rosterze i część gwiazd niezbyt dobrze przyjęła te wiadomości. Warto zaznaczyć, że jednym z jego obowiązków będzie pilnowanie występów gwiazd w innych federacjach. Najczęściej dotyczy to oczywiście talentów z NXT i NXT UK.

Poniższe newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu SmackDown!

WWE zapowiedziało kolejny pojedynek w karcie Fastlane PPV. Big E ponownie będzie bronił Intercontinental Championship w starciu z Apollo Crewsem. Na razie w rozpisce Fastlane mamy trzy walki. Nia Jax i Shayna Baszler staną do obrony WWE Women's Tag Team Championships z Biancą Belair i Sashą Banks. Z kolei Roman Reigns zmierzy się z Danielem Bryanem o WWE Universal Championship.Edge zaskoczył i zaproponował, by za tydzień na SmackDown doszło do jego walki z Jeyem Uso. Będzie o tyle ważna, że zwycięzca zostanie special enforcerem w pojedynku Reignsa z Bryanem na Fastlane.

Od razu dowiedzieliśmy się także, że Sasha Banks nie będzie czekała z obroną WWE SmackDown Women's Championship do WrestleManii. Za tydzień zmierzy się z Nią Jax.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy