Oświadczenie Flaira ws. Dark Side of the Ring, kontuzja gwiazdy IW, Grand Slam

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1393

Nie milkną echa po emisji "Dark Side of the Ring" i sprawie Rica Flaira. Sam zainteresowany opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie. Tłumaczy sytuację z jego perspektywy. Jak twierdzi - rzeczywiście obnażał w samolocie genitalia... ale nikogo nie zmuszał do dotykania ich. Jednak nie pokrywa się to z zeznaniami innych osób.
Flair jednocześnie przyznał, iż w przeszłości miał dużo problemów, bo wielokrotnie zdarzało się, że nadużywał alkoholu. Lecz nie przyznaje się do incydentu ze stewardessą. Uważa, iż nigdy do takiej sytuacji nie doszło.Tymczasem Flair musi na razie zmierzyć się z kolejnymi konsekwencjami sprawy. WWE wymazało go na razie z intro swoich programów. Organizacja usunęła też cały merchandise Flaira z WWE Shopu.

Dave Meltzer poinformował, że kontuzji podczas ostatnich nagrań Impact Wrestling doznał Sami Callihan. To może go wykluczyć z akcji do 2022 roku.

Może się okazać, że Grand Slam będzie coroczną inicjatywą All Elite Wrestling. Tony Khan potwierdził takie plany podczas ostatniego występu w "Busted Open Radio". Niemal na pewno nie będzie to jednorazowe wydarzenie.

AEW Elevation:

Link do filmu

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 21-09-2021 13:37:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Murem za Flairem.

napisane przez Icon w dniu : 21-09-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy