Big E o zdobyciu pasa, zapowiedź NXT, Naito wycofał się z Climaxa, Bischoff o Grand Slam

Giero
Newsów: 1800

Podczas dzisiejszego NXT dojdzie do walki o Cruiserweight Championship. Kushida stanie do obrony tytułu mistrzowskiego, a jego rywalem będzie Roderick Strong. Oprócz tego nie zapowiedziano na razie innych walk, za to możemy spodziewać się kontynuacji wątków sprzed tygodnia, czyli m.in. występu nowego NXT Championa - Tommaso Ciampy.

Link do filmu


Big E wraz ze zdobyciem WWE Championship ma coraz więcej obowiązków medialnych. Ostatnio gościł w The Ringer Wrestling Show.
Jest świadom, że wraz z nadejściem wielu nowych gwiazd do głównego rosteru, stał się jednym z weteranów w WWE, a pas mistrzowski tylko umocni go w roli lidera w szatni. Jest pod wrażeniem wielu młodszych osób jak Rhea Ripley czy Austin Theory i czuje się gotowy, by dawać im odpowiednie wsparcie.
Nowy mistrz dodał także, że spotkał się z bardzo życzliwą reakcją po zdobyciu pasa. Negatywne komentarze wypatrzył co najwyżej pojedyncze. Zaznaczył, iż wie o swoich słabościach, że nie jest maszyną do przeprowadzania znakomitych walk, ale cały czas starał się podchodzić pokornie do kariery i dobrze wykonywać pracę.

Tetsuya Naito nie zaliczy tegorocznego Climaxa do udanych. Doświadczony zawodnik został zmuszony do wycofania się z turnieju przez kontuzję. Doznał jej podczas walki z Zackiem Sabre Jr. 18 września.
Kończy rywalizację, choć zawody ledwo ruszyły. Tym samym wszyscy, którzy mieli zmierzyć się z Naito, dostaną automatycznie dwa punkty do konta za dyskwalifikację Tetsuyi.

Eric Bischoff w ostatnim podcaście skomentował atrakcje zaplanowane przez All Elite Wrestling na ten tydzień, w tym na Dynamite i walkę Kenny Omega vs Bryan Danielson. Głównie odniósł się do krytyków, iż to zestawienie znalazło się na tygodniówce telewizyjnej, choć powinno mieć miejsce w karcie PPV.

"Przejdźmy do tematu 'powinni byli zachować to na pay-per-view'. Gdzie to się zaczęło? Z pewnością nie zaczęło się od Turner Broadcasting. Z pewnością nie zaczęło się w WCW. Zaczęło się w internetowej społeczności wrestlingowej, kierowanej głównie przez ludzi takich jak Dave Meltzer... Tam to wszystko się zaczęło i budowało się przez lata, gdzie wszyscy mówili 'tak, powinni byli to zrobić' i stało się to rzeczą. 'Oddaliście Goldberg vs. Hogan w darmowej telewizji i jesteście powodem, dla którego WCW umarło. To był idealny przykład dlaczego umarło'. Teraz, szybko do przodu, i to kurwa zadziałało. Tak, byliśmy firmą telewizyjną. Głównym celem Turnera była telewizja. Chcieli zarabiać pieniądze w tym procesie, ale kiedy dano im wybór - pay-per-view czy telewizja - 99 razy na 100, wybiorą telewizję. To jest siła napędowa. Dlatego WCW istniało od samego początku, ponieważ Ted Turner wierzył, że wrestling przyciągnie widzów do sieci. To jeden z powodów, dla których wierzył w wrestling. Rozumiał, że to przyciągnie widzów i od samego początku to był jego pierwszy i najważniejszy cel.

Oto jesteśmy w 2021 roku, masz nową firmę w AEW, masz Turnera - to jest Warner Media i wszystko jest inne, poza jedną rzeczą. To wciąż jest firma telewizyjna. Prawa telewizyjne są największą pozycją w kwartalnych oświadczeniach WWE SEC. To właśnie z praw telewizyjnych pochodzi większość ich pieniędzy. W przypadku AEW zdecydowanie tak jest. Nic się nie zmieniło, ludzie.

Myślę, że to świetny ruch, tak przy okazji. Gratulacje, Tony Khan, że miałeś jaja, aby to zrobić. Szablon został zbudowany - oto niektóre z błędów, oto niektóre z upadków, oto niektóre z rzeczy, które nie powinny były się wydarzyć. Świetnie, usuńmy te rzeczy z formuły. W tej chwili Tony Khan wykonuje świetną robotę - team AEW wykonuje świetną robotę i podejmuje świetne decyzje. Budują oczekiwanie, a potem dostarczają je w swojej egzekucji."


Nowe BTE:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

NJPW w ostatnich miesiącach nie ma lekko :roll:

napisane przez MattDevitto w dniu : 22-09-2021

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy