Ostatnia prosta do gali PROGRESS Alexandra Palace

Maxi4
Newsów: 788

Newsy zawierają otwarte spoilery gal PROGRESS New York oraz Boston!

Już tylko jedna gala pozostała do największego wydarzenia w roku federacji PROGRESS, które odbędzie się 10 września w londyńskim Alexandra Palace. Poznaliśmy 3 pojedynki na tę galę.

Wcześniej PROGRESS odwiedził Nowy Jork, gdzie pasa WWE UK miał bronić Pete Dunne. Niestety dzień prędzej Pete doznał kontuzji, założono mu kilkanaście szwów na głowie i federacja musiała odwołać jego występ. Przeciwnikiem Pete'a miał być Jack Gallagher, który dostał inny pojedynek i pokonał Zacka Gibsona. Na tej samej gali TK Cooper skręcił kostkę podczas walki o pasy PROGRESS Tag Team z British Strong Style. Przez to mistrzowie zachowali tytuły, podobnie stało się następnego dnia w Bostonie, gdzie pokonali Ringkampf. Coopera czeka kilka tygodni przerwy i opuści on tegoroczny turniej PWG BOLA. Najważniejszym wydarzeniem gali w Nowym Jorku było ponowne przejęcie pasa PROGRESS Atlas przez Matta Riddle'a. Odebrał on tytuł Walterowi.

PROGRESS ogłosił, że zorganizuje dwie galę podczas WWN Experience w Nowym Orleanie w czasie weekendu WM w kwietniu 2018 roku. Natomiast materiały filmowe z gal Nowy York oraz Boston ukażą się na platformie federacji w połowie przyszłego tygodnia.

Wyniki PROGRESS New York City 12.08.17

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Wyniki PROGRESS Boston 13.08.17
Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)


Od dłuższego czasu wiadomo, że main eventem gali w Alexandra Palace będzie starcie o pas PROGRESS Pete Dunne vs Travis Banks. W drugim pojedynku stawką będą pasy PROGRESS Tag Team członkowie British Strong Style (Trent Seven & Tyler Bate) zmierzą się z CCK (Chris Brookes & Kid Lykos). W tę niedzielę na gali Chapter 54 cała czwórka będzie walczyć ze sobą w singlowych walkach. Kto okaże się lepszy w tej rywalizacji, wybierze stypulację walki w Alexandra Palace. Matt Riddle znów jest mistrzem PROGRESS Atlas i 10 września czeka go obrona tytułu przeciwko Walterowi i Timothy'emu Thatcherowi. Toni Storm tego dnia ma bronić pasa PROGRESS Women. Na gali Chapter 54 Jinny zmierzy się z Dahlią Black - zwyciężczyni dostanie title shota i będzie walczyć z Toni Storm 10 września.Karta PROGRESS Chapter 54: Go To Your God Like A Soldier 27.08.17

Trent Seven vs Chris Brookes

Tyler Bate vs Kid Lykos

Zack Gibson & James Drake vs "White Lightning" Mark Andrews & Eddie Dennis

Dahlia Black vs Jinny

Timothy Thatcher vs Doug Williams

Connor Mills vs Strangler Davis

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy