Bobby Roode naczelnym Babyface'em na SmackDown? Fatalny streak Romana Reignsa

Arkao
Newsów: 1409

Wygląda na to, że Bobby Roode może występować na SmackDown jako naczelny face. Mimo że Kanadyjczyk przez cały swój pobyt w NXT odgrywał postać heela, oficjele w głównym rosterze mają dla niego inne plany. Ma on zająć wolne miejsce po Johnie Cenie, który po SummerSlam zamienił strony i przeszedł na Raw.

Można zauważyć, że Roman Reigns ostatnio fatalnie spisuje się na galach PPV. Jego ostatnim zwycięstwem na tego typu gali było pokonanie Undertakera w main evencie WrestleManii 33. Później Samoańczyk dwa razy przegrywał z Braunem Strowmanem oraz w fatal 5 way matchu i fatal 4 way matchu. Spekuluje się, że kreatywni chcą wzbudzić tym litość fanów, którzy odwrócą się na stronę Reignsa podczas feudu z Johnem Ceną.

Od kilku miesięcy regularnie pojawiają się informacje o planach na specjalne eventy dla zawodników z Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że mimo wielkich cięć budżetowych federacja nadal planuje regularne show dla Brytyjczyków, które wystartuje na WWE Network pod koniec 2017r. Zostanie oparte na takich gwiazdach jak Pete Dunne i Tyler Bate.

Neville zbiera ostatnio świetne recenzje na zapleczu. Wydaje się, że pozycja Anglika w federacji jeszcze nigdy nie była tak mocna, nawet podczas jego title runu z pasem NXT. Nie wiadomo jednak, czy oficjele będą chcieli przenieść go z dywizji Cruiserweight, bowiem byłby to wielki cios dla rosteru 205 Live.


Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Można zauważyć, że Roman Reigns ostatnio fatalnie spisuje się na galach PPV. Jego ostatnim zwycięstwem na tego typu gali było pokonanie UnderTakera w main evencie Wrestlemanii 33. Później Samoańczyk dwa razy przegrywał z Braunem Strowmanem oraz w fatal 5 way matchu i fatal 4 way matchu. Spekuluje się, że kreatywni chcą wzbudzić tym litość fanów, którzy odwrócą się na stronę Reignsa podczas feudu z Johnem Ceną.

Dlaczego napisałeś "Undertakera" z dużą literą T? Czyżbyś za dużo napatrzył się na mój nick? :lol:
I nie ma takiej opcji! Ludzie są cholernie pamiętliwi, nie ma ch*ja we wsi, by nagle obrócili się na jego stronę.

napisane przez LoboTaker w dniu : 25-08-2017


Cytat:

Spekuluje się, że kreatywni chcą wzbudzić tym litość fanów, którzy odwrócą się na stronę Reignsa podczas feudu z Johnem Ceną.


Ah ten Vincent, najpierw zrobili z niego underdoga (co w ogóle jest kuriozum, gość takiej postury ma być underdogiem?), teraz chce wzbudzić litość, gdy przygrywa. Nie dasz za wygraną i nie zmienisz mu gimmicku, nie?

Jeśli chwyt z przegrywaniem działa, to Curt Hawkins ma więcej fanów od Romana.

napisane przez LKD-Luke w dniu : 26-08-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy