Oryginalne plany na SummerSlam, co dalej z Dudley Boyz?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1214

Wstępne plany na SummerSlam brały pod uwagę walkę Barona Corbina z Kalisto w głównej części gali, ale ostatecznie zabrakło na nią czasu. Ponadto w pierwotnych planach o Universal Championship Seth Rollins miał walczyć z Romanem Reignsem. Spekuluje się jednak, iż Reigns jest głównym faworytem do zdobycia tytułu na nadchodzącym RAW.
Jak już mowa o Rollinsie, to jego styl walki został w ostatnich tygodniach skrytykowany zarówno przez Breta Harta, jak i Lance'a Storma. Hart stwierdził, iż Seth walczy zbyt agresywnie, czego efektem były kontuzje takich zawodników jak Finn Balor, John Cena czy Sting w ostatnich miesiącach. Z kolei Storm uważa, iż Rollins powinien zrezygnować z akcji Turnbuckle Powerbomb, która zakończyła karierę Stinga i ostatnio spowodowała długą przerwę od ringu Balora.

"Sportowa emerytura" Dudley Boyz była związana z niedotrzymaniem obietnicy przez WWE. Bubba i D-Von mieli nadchodzące miesiące przepracować jako singlowi zawodnicy, ale ostatecznie nie doszło do porozumienia pod tym względem. Obydwaj wrestlerzy są otwarci na ewentualny powrót do TNA, ale wszystko będzie zależeć od tego, czy WWE nie będzie miało planów wprowadzenia ich do Hall of Fame. Póki co prawdopodobnie Bubba i D-Von będą występować na scenie niezależnej.

Z WWE raczej na pewno pożegna się też Alberto Del Rio. Jesienią wygasa jego kontrakt, a on sam obecnie nie ma zbyt dobrych stosunków z Vince'em McMahonem i Triple H'em. Latynos miałby też namawiać do rozwiązaniu kontraktu swoją dziewczynę - Paige, ale ona ma umowę z WWE podpisaną do 2019, a sama federacja nie ma raczej powodów, by zerwać kontrakt.

Big Cass wkrótce może otrzymać singlowy push. Fanem zawodnika jest sam Vince McMahon i możliwe, że już w nadchodzących miesiącach Cass otrzyma duży feud z jednym z czołowych zawodników RAW. Jednym z potencjalnych rywali jest sam Roman Reigns.

Główną faworytką do tytułu kobiet na SmackDown jest obecnie Nikki Bella. Kreatywni widzą w niej postać, która idealnie wypromowałaby pozostałe zawodniczki do ewentualnej kolejnej mistrzyni niebieskiego brandu. Nikki zmierzy się z Alexą Bliss, Becky Lynch, Carmellą, Naomi i Natalyą w pierwszym w historii Six Pack Challenge Matchu o mistrzostwo kobiet na gali Backlash.

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

AJ Styles - Dean Ambrose kontra Roman Reigns - Big Cass... coś czuję, że niedługo Smackdown prześcignie Raw w wynikach oglądalności tak, jak NXT prześcignęło SS ;)

napisane przez Kcramsib w dniu : 26-08-2016

Reigns znowu z pasem? Kara musi być :lol: Tak naprawdę na ten moment jest mi obojętne kto dostanie ten pas, bo nie znaczy nic i musi minąć trochę czasu by coś w tym temacie się zmieniło.

Big Cass vs. Reigns - szykują się niezłe klasyki zarówno w segmentach jak i w ringu :P Ciężko mi sobie wyobrazić dobry match między nimi. Chciałbym tylko zobaczyć kto wyszedłby zwycięsko z takiego feudu.

Tak jak przeczuwałem powrót Nikki to najgorsza wiadomość dla Becky. Nie bez powodu Bella jest teraz po dobrej stronie. Mimo wszystko liczę, że dadzą pas Lynch, bo Nikki bez niego sobie poradzi.

napisane przez MattDevitto w dniu : 26-08-2016

Kreatywni WWE dalej na fali, wcześniej Rhodes narzekał, że ciągle go trzymali w gimmicku Stardusta, teraz newsy, że to na co wszyscy liczyliśmy - Bully Ray w WWE, zostało zablokowane przez WWE mimo obietnic solowych runów. Czasem mam wrażenie, że oni specjalnie psują ten produkt.

Vince nie oglądał NXT, skoro jara się potencjalnym solowym Cass'em. Ale dobrze wiemy, jest duży? W miarę gada? Pushujemy!

napisane przez Susek w dniu : 26-08-2016

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy