Daniel Bryan wróci do ringu? Tapingi NXT - main event następnego Takeover znany

Michał Sienkiewicz (Michcio)
Newsów: 701

UWAGA! Newspack zawiera otwarty spoiler z tapingów NXT!

Po pełnym pasji promo wygłoszonym przez The Miza w kierunku Daniel Bryana podczas ostatniego Talking Smack pojawiły się spekulacje jakoby były mistrz WWE World Heavyweight i obecny General Manager SmackDown miał powrócić do ringu na jeszcze jeden pojedynek. Według magazynu Forbes, i przytaczanego przez nich źródła wewnątrz WWE, federacja miałaby rozważać takie rozwiązanie, zwłaszcza że Bryan przed ogłoszeniem ringowej emerytury miał dostać pozwolenie na powrót do ringu od swoich lekarzy, jednakże do zrealizowania powrotu do ringu byłaby potrzebna zgoda zespołu medycznego WWE.

Samoa Joe zaatakował nowego mistrza NXT Shinsuke Nakamurę podczas czwartkowych tapingów NXT w Full Sail University. Rzeczony segment zakończył się wyniesieniem Nakamury na noszach. Wydarzenie to zasugerowało, iż feud pomiędzy Nakamurą a Samoańczykiem trwa w najlepsze, a drugi pojedynek Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe o pas NXT to wiodący punkt następnego Takeover.

The Usos podczas Talking Smack o nowych tytułach WWE Tag Team dla brandu SmackDown:
Michelle McCool, była diva WWE oraz żona The Undertakera, poinformowała za pomocą postu na Instagramie, iż przeszła operację wycięcia guzków nowotworowych powodujących raka skóry.

Hey kids! Wear yo sunscreen & you won't have to have holes cut out of your body due to skin cancer! #ifiknewnow #SUNSCREEN #alldayeveryday

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Michelle McCool-Calaway (@mimicalacool)UpUpDownDown – Madden NFL 17:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy