Omówienie wydarzeń z Raw 29.03.2021

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 186

Uwaga! Paczka zawiera otwarte spoilery z Raw!

W segmencie otwierającym galę doszło do rozpadu The Hurt Business. MVP i Bobby Lashley odwrócili się od Cedrica Alexandra i Sheltona Benjamina, argumentując to faktem, iż ci w ostatnim czasie przynosili wyłącznie wstyd. W późniejszej części show Lashley pokonał jeszcze Benjamina w singlowej walce.

Starcie Shane'a McMahona z Braunem Strowmanem na WrestleManii będzie Steel Cage Matchem. Co ciekawe, będzie to pierwsza tego typu walka na WrestleManii od 1986 roku, kiedy to Hulk Hogan zmierzył się w Steel Cage Matchu z King Kong Bundym.

Do zabawnej sytuacji doszło na backstage'u, gdzie Riddle zapomniał swoich kwestii:Zostając jeszcze na sekundę przy Riddle'u - warto dodać, że na "Największej Ze Scen" będzie bronił tytułu Stanów Zjednoczonych przeciwko Sheamusowi.

Lashley zaoferował innym zawodnikom federacji następujący układ - kto dorwie Drew McIntyre'a przed WrestleManią, dostanie title shota na pas WWE na samej gali. Z okazji skorzystał wrestler SmackDown - King Corbin, jednak trudno przypuszczać, żeby miał on zastąpić Szkota w potyczce z mistrzem.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 30-03-2021 14:16:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy