Oficjalnie: Rob Van Dam w Hall of Fame!

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1091

Potwierdziły się doniesienia mediów z ostatnich tygodni. Rob Van Dam dołączy do Hall of Fame.Jak czytamy w oficjalnym komunikacie: Jeden z najbardziej innowacyjnych grapplerów, którzy kiedykolwiek postawili stopę w ringu, Van Dam po raz pierwszy wybił się w Extreme Championship Wrestling w połowie lat 90-tych. Jego chłodne, spokojne i wyluzowane zachowanie było zupełnym przeciwieństwem zawodnika, którym stawał się, gdy tylko rozbrzmiewał gong. Stosując mieszankę niszczycielskich kopnięć ze sztuk walki i zapierających dech w piersiach ataków powietrznych, RVD szybko stał się jedną z najpopularniejszych gwiazd ECW i jednym z najbardziej utytułowanych mistrzów. Zaliczył krótki pobyt w WWE, po czym Van Dam wrócił i zdobył ECW World Television Championship, które utrzymał przez zdumiewające 699 dni. RVD był także dwukrotnym ECW Tag Team Championem wraz z notorycznym ryzykantem Sabu.

Kiedy ECW zakończyło działalność w 2001 roku, Van Dam dołączył do swoich kolegów, aby wkroczyć do WWE i szybko zaskarbił sobie sympatię WWE Universe, a także rozpoczął walkę z takimi gwiazdami jak "Stone Cold" Steve Austin i Kurt Angle. RVD zdobył Intercontinental Championship z rąk Williama Regala na swojej pierwszej WrestleManii, a następnie zunifikował mistrzostwo z European i Hardcore. Oprócz swoich sukcesów jako zawodnik singlowy, Van Dam odnosił je również jako zawodnik tag teamów, zdobywając tytuły w uwielbianych parach z Kane'em, Bookerem T i Reyem Mysterio.

Jednak największy sukces Van Dama jako gwiazda WWE przyszedł w 2006 roku. Wygrał Money in the Bank Ladder Match na WrestleManii 22, zdobywając szansę na mistrzostwo świata w dowolnym momencie. Van Dam zdecydował się spieniężyć swój kontrakt na swoich warunkach, rzucając wyzwanie WWE Championowi Johnowi Cenie o tytuł na jego rodzimej ziemi, na ECW One Night Stand. Na oczach rozentuzjazmowanego tłumu w Nowym Jorku, Van Dam wyszedł z dzikiej bijatyki jako nowy WWE Champion. Kiedy ECW powróciło tego lata, Van Dam zdobył kolejny tytuł, który wcześniej mu umykał, ponieważ został pierwszym ECW Championem odrodzonego brandu.

Po sześcioletniej przerwie, RVD powrócił do WWE w 2013 roku, by zmierzyć się z nową generacją gwiazd, w tym z Sethem Rollinsem, Cesaro, Sheamusem i Romanem Reignsem. Teraz, w 2021 roku, powraca, aby zająć należne mu miejsce wśród największych gwiazd sportowej rozrywki.

Nie przegapcie Ceremonii Hall of Fame 2021, transmitowanej we wtorek, 6 kwietnia na Peacock w Stanach Zjednoczonych i WWE Network w pozostałych krajach. Podczas ceremonii zaprezentowana zostanie klasa 2020, w której skład wchodzą The nWo, The Bella Twins, JBL, British Bulldog oraz Jushin "Thunder' Liger, a także klasa 2021, w której skład wchodzą RVD, Kane, The Great Khali, Molly Holly oraz Eric Bischoff.

Rob Van Dam

dodane przez Kamil Gieroba (Giero) w dniu: 29-03-2021 16:55:00

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :


Cytat:

Nie przegapcie Ceremonii Hall of Fame 2021, transmitowanej we wtorek, 6 kwietnia na Peacock w Stanach Zjednoczonych i WWE Network w pozostałych krajach. Podczas ceremonii zaprezentowana zostanie klasa 2020, w której skład wchodzą The nWo, The Bella Twins, JBL, British Bulldog oraz Jushin "Thunder' Liger, a także klasa 2021, w której skład wchodzą RVD, Kane, The Great Khali, Molly Holly oraz Eric Bischoff.

Co tu się..., że ja o takim czymś nie wiem. Szykuję popcorn i czekam na speech :D

napisane przez MattDevitto w dniu : 29-03-2021

Zwykle jak oglądałem osoby wprowadzane do Hall Of Fame to kurde były to osoby z głębokiej przeszłości. Dziś jak zobaczyłem osoby wprowadzane w tych dwóch klasach to cholerna staro się poczułem jak nic. Czas leci niesamowicie :sad:

Przemowę Khaliego zawsze mozna sobie przewinąć pal licho ale te osoby, który przy niej będą albo będą to montować mogą mieć niezłą beke z tego.

napisane przez NerVus w dniu : 29-03-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy