Oglądalność NXT, nowe zbanowane słowo, problemy byłego mistrza, Gunther zadowolony

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Ostatni odcinek NXT zanotował bardzo przyzwoity wynik oglądalności. Show obejrzało 661 tysięcy widzów przy ratingu 0.13, co jest najwyższym rezultatem od kilku miesięcy.

Według Dave'a Meltzera, Vince McMahon dorzucił nowe słowo do listy zabronionych przy używaniu na wizji. Chodzi mianowicie o wyrażenie "non-title", więc od tej pory walki z udziałem mistrzów, w których tytuły nie znajdą się na szali, nie będą reklamowane w ten sposób.

Drew McIntyre udzielił niedawno inspirującej wypowiedzi na temat swojego zdrowia psychicznego. Szkot przyznał, że w młodości był bardzo zamknięty, nie dzielił się z nikim swoimi emocjami i dopiero otwarcie się na innych pozwoliło mu uporządkować sprawy w swojej głowie.

Link do filmu


W rozmowie z niemieckim "Sport1" Gunther powiedział, że jest zadowolony z tego, jak obecnie prezentowana jest jego postać i że nie było nic złego w tym, że zaszły pewne zmiany, które zmusiły go do wyjścia ze strefy komfortu. Dodał również, że choć zmiany często są postrzegane negatywnie na początku, to po czasie człowiek uświadamia sobie, iż jest to po prostu część życia.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 05-05-2022 15:09:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy