Gwiazdy AEW trafią do WWE? Big E, Bray Wyatt, pasy trójek w AEW

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 302

Dave Meltzer poinformował, że nie tak dawno temu kilka gwiazd AEW rozważało przenosiny do WWE ze względu na lepsze warunki finansowe. Do takich ruchów jednak nie doszło, bo AEW negocjuje nowe prawa telewizyjne, co może oznaczać, że od 2024 roku federację będzie stać na znaczne podwyżki dla swoich prominentów, przez co ci nie będą już kuszeni przez konkurencję. Jeżeli jednak nowe umowy nie dojdą do skutku, za dwa lata w federacji Tony'ego Khana może dojść do masowego exodusu.

Big E podzielił się nowymi informacjami w sprawie stanu swojego zdrowia i nie są to niestety dobre wieści. Były mistrz WWE powiedział, że jego kręg szyjny nie wraca do optymalnego stanu odpowiednio szybko, co oznacza, że przez kolejne 4-6 tygodni wrestler będzie musiał nosić gorset ortopedyczny i być może konieczna będzie poważna operacja. Na pocieszenie Big E dodał jednak, iż ma znakomite wsparcie i co będzie, to będzie.

Wracając do tematu zarobków i ukochanego wujka Dave'a: przekazał on ciekawe informacje na temat pensji Braya Wyatta na krótko przed zwolnieniem. Otóż "The Fiend" był trzecim lub czwartym najlepiej zarabiającym performerem w rosterze, inkasując około 4 miliony dolarów rocznie.

Meltzer (chyba powinienem ochrzcić ten newspack jego imieniem) przekazał też interesującą wiadomość odnośnie do AEW. Mianowicie federacja ma już gotowe pasy dla drużyn trzyosobowych i prawdopodobnie czeka na powrót Kenny'ego Omegi, aby przeprowadzić turniej, który wyłoni pierwszych mistrzów trójek.

RVD stawia się Triple H'owi - Raw 2002:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 06-05-2022 15:41:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy