Obecny stan Samoa Joe, Jasona Jordana i Taminy Snuki, Kto może wygrać ATGMBR?

Anna Suchocka (Amy)
Newsów: 381

Samoa Joe może nie powrócić do akcji w ringu przed WrestleManią. Jak dotąd docierały do nas pomyślne wieści na temat stanu jego zdrowia, ale to się zmieniło. Do tej pory Joe był awizowany na live event w Madison Square Garden, który odbędzie się 16 marca, a teraz jego nazwisko zostało wycofane z materiałów promocyjnych. Nie jest również zapowiadany na żaden z house showów aż do maja, kiedy to będzie miała miejsce trasa WWE po Europie. Należy pamiętać, że sytuacja Samoa Joe jest dynamiczna, zmienia się właściwie z dnia na dzień i zawsze istnieje możliwość, że da radę wystąpić na WrestleManii.

O wiele lepiej wygląda za to sytuacja Jasona Jordana. Jeszcze niedawno spekulowano, że będzie musiał poddać się operacji, która wykluczy go na ponad rok. Skończyło się nieinwazyjnym zabiegiem i w tej chwili mówi się, że powróci maksymalnie za dwa miesiące.

Dłużej nieobecna będzie Tamina Snuka, która co prawda przepracowała Royal Rumble z kontuzją ramienia, ale zaraz po PPV musiała poddać się operacji. Zawodniczka ma pauzować około 6-8 miesięcy.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że WWE planuje w tym roku wybrać zwycięzcę Andre The Giant Memorial Battle Royal w sposób przemyślany ze względu na premierę dokumentu o legendarnym zawodniku na HBO. Angielskie dzienniki donoszą, że może nim zostać... Goldberg. Wygrana trofeum byłaby doskonałym ukoronowaniem kariery Billa, który dwa dni wcześniej zostanie wprowadzony do Hall of Fame. Na pewno sprawi także, że o battle royal będzie się dużo mówiło.

The Miz wyprzedził właśnie Dona Muraco i znajduje się na drugim miejscu pod względem łącznej ilości dni jako mistrz interkontynentalny. W tej chwili jego wynik wynosi 542 dni. Jeśli Mizanin utrzyma tytuł do WrestleManii, a wszystko wskazuje na to, że mu się uda, to pobije rekord Pedro Moralesa.
Najbardziej szokujące porażki Johna Ceny:
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy