Obawy na zapleczu NXT, Cena o powrocie do WWE, porozumienie między WWE a Green

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1454

Pojawiają się kolejne wieści w sprawie zmian w NXT. Tym razem dotyczą panującej atmosfery na zapleczu.
Fightful Select podaje, że większość postaci związanych z brandem zareagowało na aktualny chaos bardzo negatywnie. Po prostu wiele postaci żyje w dużych obawach o ich przyszłość. Szczególnie źle na to spoglądają członkinie kobiecej dywizji, które dodatkowo obawiają się o ich booking po powrocie Johna Laurinaitisa. Na pewno to nie jest koniec zmian w NXT i wątpliwości pozostałych gwiazd nie są bezpodstawne.

John Cena był ostatnio gościem w audycji Chrisa Hardwicka w ID1OT Podcast. Mówił, że ostatni powrót do WWE to dla niego nowe wyzwanie w wielu sferach. Zwrócił uwagę, iż jest wiele nowych postaci, a sama organizacja mocno się zmieniła w ostatnich latach, tak samo jak otoczenie wokół niej.
Dodatkowo jest świadomy, że ma już 44 lata. Dopiero za jakiś czas będzie w stanie stwierdzić, czy jego ciało wytrzyma ponowne obciążenia, czy też rzeczywiście powinien sobie powiedzieć "dość". Nie wyklucza, że będzie na tyle długo współpracował z WWE, na ile pozwolą mu jego ograniczenia fizyczne.

WWE doszło do porozumienia z Chelsea Green w sprawie znaków towarowych dotyczących jej ringname'u. Zawodniczka dalej będzie mogła występować pod dotychczasowym pseudonimem. Sprawa była dla niej o tyle irytująca... że to także jej prawdziwe imię i nazwisko. Nie spodziewała się, iż kiedyś będzie musiała walczyć o prawo do korzystania z nich w sądzie.

John Cena's surprising teammates:

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy