NXT TakeOver XXV - Podsumowanie wydarzeń

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 810

1 czerwca w Webster Bank Arena (Bridgeport, Connecticut) odbyła się gala NXT TakeOver: XXV. Pora na podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show (otwarte spoilery).

Galę otworzył solidny pojedynek Matta Riddle'a z Roderickiem Strongiem. Panowie nie oszczędzali się w wymianach ciosów, by koniec końców zwyciężył "The Original Bro". Walka trwała prawie piętnaście minut i była dobrą rozgrzewką przed kolejnymi starciami.

The Street Profits zostali nowymi NXT Tag Team Championami. Ford i Dawkins wyszli zwycięsko z Fatal 4-Way Ladder Matchu, w którym udział brali jeszcze Oney Lorcan i Danny Burch, The Undisputed Era oraz The Forgotten Sons. Dla Angelo Dawkinsa i Monteza Forda był to debiut na galach TakeOver i jednocześnie pierwsze tytuły mistrzowskie w NXT.Velveteen Dream pokonał Tylera Breeze'a i dalej jest NXT North American Championem.

Shayna Baszler obroniła NXT Women's Championship, poddając Io Shirai. Atak Io po walce zwiastuje, że rywalizacja może być kontynuowana.

Adam Cole po raz pierwszy w karierze zdobył NXT Championship. Lider Undisputed Era pokonał Johnny'ego Gargano, wymierzając kombinację "Panama Sunrise" i "Last Shot". Walka była długa (trwała 32 minuty) i miała wiele zwrotów akcji. Na sam koniec cała grupa Undisputed Era celebrowała triumf Cole'a.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy