Kolejna gala NXT UK TakeOver, Ciampa o stanie zdrowia

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 812

WWE oficjalnie potwierdziło lokalizację i datę kolejnej gali TakeOver brandu NXT UK. Brytyjski brand tym razem odwiedzi Cardiff 31 sierpnia. Będzie to druga gala specjalna z udziałem gwiazd NXT UK.To wywołało oczywiście od razu falę różnych spekulacji, bowiem show odbędzie się tego dnia, co gala All Out organizacji All Elite Wrestling w Chicago. Plotki wyśmiał jednak sam COO - Triple H. Stwierdził, że WWE terminy gal bookuje dużo wcześniej. Dodał, że skoro NXT UK TakeOver odbędzie się w Cardiff, to będzie w innym okresie czasowym niż All Out.

Uwagę fanów zwróciła także obecność Britt Baker na NXT TakeOver: XXV. Zawodniczka AEW siedziała blisko Stephanie McMahon, więc można było ją zobaczyć przy ujęciu na Steph. Baker spotyka się z Adamem Cole'em, także jej obecność była typowo gościnna.

Tymczasem Tommaso Ciampa podczas Kick Offu gali wyjawił, że lekarze pozwalają mu stopniowo na wypełnianie obowiązków. Ma jeszcze zabronioną aktywność fizyczną, chociażby w ringu, ale wkrótce powinien dostać zielone światło od lekarzy także i na to.

Z kolei na WWE.com potwierdzono sześcioosobową walkę tag teamową na najbliższym Monday Night Raw. Roman Reigns ponownie, po kilku latach połączy siły z The Usos, by zmierzyć się z Drew McIntyre'em i The Revival.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Obecnie najważniejsza walka WM 35 to? Brock Lesnar vs. Seth Rollins
Ronda Rousey vs. Becky Lynch vs. Charlotte Flair
Triple H vs. Batista

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy