Nowy wygląd pasa US? Oglądalność SmackDown, Primo

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 221

Wygląda na to, iż nie zakończył się jeszcze trwający ostatnimi czasy proces zmiany wyglądu pasów mistrzowskich używanych w największej federacji wrestlingowej świata. Jak donosi portal "belttalk.com", WWE zamierza w najbliższym czasie zaprezentować nowy design WWE United States Championship. Obecne trofeum używane jest przez federację od 2003 roku, z niewielką zmianą dokonaną pięć lat temu.

Ostatni odcinek Friday Night SmackDown przyciągnął przed telewizory średnio 2,330,000 widzów - jest to spadek o ok. 120 tysięcy względem poprzedniego tygodnia.

Oficjalną przyczyną 30-dniowego zawieszenia Primo Colóna było niestawienie się przez niego na kontroli antydopingowej. Tak całą sytuację opisuje sam zawodnik: "Nie byłem w trasie, nie byłem zabookowany na żaden event w najbliższej przyszłości. Byłem w Puerto Rico, gdy nagle zadzwonili - nie po to, by mnie wykorzystać, ale bym przyjechał zrobić test. Byłem gotów to uczynić, powiedziałem im jednak, gdzie jestem i zgłosiłem gotowość stawienia się w wyznaczonym przez nich miejscu. Nie chciałem jednak płacić za podróż tylko po to, by przechodzić testy. (...) Od tego czasu nikt się do mnie nie odezwał, a ja sądziłem, że wezwą mnie, gdy znajdą odpowiednie miejsce (...). Minęły prawie dwa miesiące i dostałem list z informacją o zawieszeniu spowodowanym, ich zdaniem, odmową zrobienia testu".

W tym samym wywiadzie zawodnik podkreślił, iż nieprawdą są pojawiające się w mediach informacje, jakoby przyłapany został na braniu zakazanych środków.

Primo

dodane przez Christian Jensen (Kcramsib) w dniu: 16-12-2019 23:33:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy