Nowy kontrakt Kingstona, reakcje na main event TLC, stan zdrowia Sane

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 180

Nowy, pięcioletni kontrakt z federacją podpisał Kofi Sarkodie-Mensah, fanom lepiej znany oczywiście pod aliasem Kofi Kingston. Urodzony w Ghanie Amerykanin występuje w federacji od 2006 roku, jego największym sukcesem było zaś zdobycie pasa WWE Championship podczas tegorocznej WrestleManii.

Nie milkną echa main eventu wczorajszej gali TLC: Tables, Ladders & Chairs. Głównym tematem dyskusji jest oczywiście kontuzja, jakiej w trakcie walki doznała Kairi Sane. Wyraźnie ogłuszona Japonka od pewnego momentu de facto nie była w stanie kontynuować walki, co zmusiło pozostałe zawodniczki do improwizacji na finiszu. Uznanie dla wytrzymałości zawodniczki (oraz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia) wyraziły na Twitterze m.in. Paige oraz wyraźnie poruszona całym zdarzeniem Becky Lynch.

Z dużą niechęcią większości fanów spotkała się za to postawa Charlotte. Amerykanka, niezdająca sobie sprawy ze stanu rywalki, w trakcie walki głośno (i dosadnie, używając słów powszechnie uważanych za obelżywe) wyraziła swoją dezaprobatę jej postawą w ringu, spoliczkowała ją po źle przyjętym spearze, po czym wykonała na niej stiffowo wyglądający powerbomb.

Na szczęście napływające z zaplecza federacji raporty medyczne wskazują, iż uraz Kairi Sane nie jest poważny i po upływie kilku tygodni zawodniczka powinna wrócić do ringu. Jest to dobra wiadomość, w przeszłości bowiem Japonka wielokrotnie miała już problemy z podobnymi urazami - w 2016 roku groziło jej nawet z tego powodu przymusowe zakończenie kariery.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy