Nowy wygląd pasa IC, Kobiecy skład drużyny NXT, Kolejna walka na TakeOver

Arkao
Newsów: 1409

Sprawdziły się pogłoski o nowym wyglądzie kolejnego pasa mistrzowskiego. Po tym, jak tydzień temu Bray Wyatt ogłosił, że tytuł Universal zmienia się z czerwonego na niebieski, wczoraj nowe mistrzostwo zaprezentował Sami Zayn. Kanadyjczyk wręczył Shinsuke Nakamurze zupełnie inaczej wyglądający pas Interkontynentalny. Spekulowało się pierwotnie, że może to dopiero nastąpić na Survivor Series, ale widocznie przyspieszono plany.

Przez kilka tygodni zastanawiać się można było, jak będzie wyglądał skład drużyny NXT w kobiecym Survivor Series Matchu. Wcześniej swoje zespoły przedstawiły ekipy Raw oraz SmackDown. Tak więc już oficjalnie wiemy, że złoto-czarny brand w pojedynku drużynowym będą reprezentowały Rhea Ripley, Toni Storm, Mia Yim, Candice LeRae oraz Tegan Nox.

Już dzisiaj odbędzie się trzecia edycja gali NXT TakeOver: War Games. Wcześniej poznaliśmy cztery pojedynki, które odbędą się w głównej karcie, a kilka godzin temu poinformowano o walce w Pre Show. Przed oficjalnym rozpoczęciem eventu Isaiah "Swerve" Scott wejdzie między liny z Angelem Garzą.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy