Były WWE Champion wróci na SS? DX na SmackDown, Hogan wróci do ringu?

Arkao
Newsów: 1409

Zagraniczne portale informują, że w Chicago znajduje się Sheamus. Były WWE Champion z powodu kontuzji przez kilka miesięcy nie pojawił się w produkcie. Tak więc istnieje opcja, że już jutro dojdzie do jego powrotu. Nie wiadomo jednak, jak miałby on wyglądać, bo raczej mało realne, że Irlandczyk stoczył pojedynek. Jeśli już faktycznie pojawi się na wizji, to prawdopodobnie zaatakuje jedną z gwiazd.

Podczas wczorajszego SmackDown pojawiły się trzy gwiazdy legendarnej grupy D-Generation X. Triple H, Shawn Michaels oraz Road Dogg stanęli na czele inwazji NXT na SmackDown, prowadząc całą grupę. Po zakończeniu gali pojawili się oni w ringu, gdzie stał Baron Corbin. Były posiadacz walizki Money in the Bank został zaatakowany, a legendy wykonały na nim swoje firmowe akcje.

Hulk Hogan coraz głośniej mówi o potencjalnym powrocie do ringu w celu stoczenia ostatniej walki. Hulkster w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że chciałby zawalczyć na zbliżającej się WrestleManii 36. Co ciekawe, jego potencjalnym przeciwnikiem mógłby zostać Vince McMahon. Jest to jednak bardzo mało realne, bo Hogan chciał już wrócić między liny na WrestleManii 30, a wtedy nie otrzymał zgody.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy