Nowy turniej na SmackDown, Prawdopodobny rywal AJ'a Stylesa na Royal Rumble

Arkao
Newsów: 1409

Cztery gwiazdy zostały już oficjalnie zapowiedziane do udziału w Royal Rumble Matchu. Wcześniej swój udział potwierdzili Elias oraz John Cena, a na wczorajszym SmackDown dołączyli do nich Randy Orton i Shinsuke Nakamura. W nadchodzących tygodniach kolejne gwiazdy będą zapowiadane jako członkowie tego pojedynku, ale prawdopodobnie finalnie i tak pozostanie kilka wolnych miejsc dla debiutantów i powracających zawodników.

Daniel Bryan ogłosił start nowego turnieju, który wyłoni mistrza Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu Dolph Ziggler został pas na środku ringu i opuścił arenę. W rywalizacji weźmie udział ośmiu zawodników, w dwóch pierwszych walkach Bobby Roode pokonał Barona Corbina, a Jinder Mahal szybko rozprawił się z Tye'em Dillingerem.

Chad Gable i Shelton Benjamin zostali nowymi pretendentami do tytułów drużynowych SmackDown. W pierwszej walce gali pokonali Aidena Englisha i Ruseva oraz New Day. Walka między „zapaśnikami” a braćmi Uso odbędzie się w przyszłym tygodniu.

W main evencie SmackDown doszło do kolejnej walki między AJ'em Stylesem a Kevinem Owensem. Pas mistrzowski WWE nie był na szali. Pod koniec pojedynku pojawił się Shane McMahon, który wyrzucił Samiego Zayna z okolic ringu, a wykorzystał to Owens, który pokonał Stylesa przez RollUp. Bardzo możliwe, że przeciwnikiem Stylesa na Royal Rumble będzie właśnie KO.

Walka wieczoru 205 Live:

Kliknij tutaj aby zobaczy� wiadomo�� (Uwaga! mo�e zawiera� spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (3)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

"Chad Gable i Jason Jordan zostali nowymi pretendentami do tytułów drużynowych SmackDown. W pierwszej walce gali pokonali Aidena Englisha i Ruseva oraz New Day. Walka między „zapaśnikami” a braćmi Uso odbędzie się w przyszłym tygodniu."

To niezły ten Jordan ;)

napisane przez chuuu w dniu : 27-12-2017

Jak dla mnie on ma nadal tag z Chadem, troche tylko sie zrobil czarny xD

napisane przez Arkao w dniu : 27-12-2017


Cytat: chuuu

"Chad Gable i Jason Jordan zostali nowymi pretendentami do tytułów drużynowych SmackDown. W pierwszej walce gali pokonali Aidena Englisha i Ruseva oraz New Day. Walka między „zapaśnikami” a braćmi Uso odbędzie się w przyszłym tygodniu."

To niezły ten Jordan ;)


No Big E też się chyba jebnął na SD :P

napisane przez Giero w dniu : 27-12-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy