Nowy skład komentatorski NXT, Rusev vs AJ Styles na SummerSlam?

Arkao
Newsów: 1409

Federacja ICW poinformowała, że Pete Dunne będzie bronił 29 lipca mistrzostwa WWE UK właśnie na gali brytyjskiej federacji. Nie znany jest jeszcze przeciwnik Anglika, ale tego samego dnia ma się pojawić Noam Dar.

Rusev po powrocie na SmackDown być może zostanie wmieszany w feud o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych. Możliwe, że gdy tytuł ten przejmie AJ Styles, to właśnie Bułgar będzie jego rywalem na gali SummerSlam.

W nowej drużynie komentatorskiej NXT znajdą się Nigel McGuinness, Percy Watson oraz powracający Mauro Ranallo. Przypomnijmy, że były komentator SmackDown odszedł z WWE kilka miesięcy temu, a powodem tego był konflikt z JBL'em.

Brock Lesnar jest obecnie faworytem walki z Samoa Joe, do której dojdzie na gali Great Balls of Fire. Na wygranej byłego UFC Championa można zgarnąć zaledwie 20 groszy za postawioną złotówkę. Za to na zwycięstwie Samoańczyka można zarobić aż cztery złote.

Dziś mija 10 lat od śmierci Chrisa Benoita. Przypomnijmy, że Kanadyjczyk popełnił samobójstwo we własnym domu po tym, jak zabił żonę oraz syna.

Tye Dillinger vs Samoa Joe: WWE NXT, Nov. 30, 2016 (WWE Network Exclusive):

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy