Kiedy powróci Chris Jericho? Rusev pojawił się w ringu, Brock Lesnar na gali SD

Arkao
Newsów: 1409

Rusev powrócił na wczorajszym live evencie SmackDown, gdzie walczył z Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem. Bułgar prawdopodobnie w najbliższych tygodniach pojawi się w telewizji i rozpocznie jeden z najważniejszych feudów w niebieskim brandzie. Tego samego wieczora niespodziewanie pojawił się Seth Rollins i wszedł do ringu z Jinderem Mahalem.

Co ciekawe, na jednym z lipcowych live eventów brandu SmackDown pojawi się Brock Lesnar. Bestia w najbliższych tygodniach będzie się pojawiał bardzo często w telewizji, ponieważ wielkimi krokami zbliża się największa gala lata.

Chris Jericho został zapowiedziany na międzynarodowy tour brandu Raw, który odbędzie się na przełomie czerwca oraz lipca. Y2J na 100% pojawi się na gali w Tokio 1 lipca. Być może w najbliższym czasie Kanadyjczyk tym samym powróci do telewizji. Przypomnijmy, że Jericho odszedł z federacji prawie dwa miesiące temu, a powodem tego była trasa z zespołem Fozzy.

Triple H postanowił wykorzystać zamieszanie dotyczące ogłoszenie walki bokserskiej między Floydem Mayweatherem Jr'em a Conorem McGregorem. Były WWE Champion zaprosił bokserów na jedno z najbliższych Raw, gdzie to mieliby podgrzać atmosfere przed zblizajacym sie pojedynkiem. Zięć prezesa w ostatnim czasie bardzo wiele razy mieszał WWE z różnymi sportami, m.in. nagradzając klub Chelsea Londyn repliką pasa mistrzowskiego WWE.

WWE Superstar high school photos:

Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

Komentarze

Komentarze z forum (2)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Dowiem sie jak HHH postanowil wykorzystac to zamieszanie?

napisane przez N!KO w dniu : 26-06-2017

Nie ma to jak pominąć w pisaniu najwazniejsza czesc :P sorry juz edytowane

napisane przez Arkao w dniu : 26-06-2017

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy