Nowy kontrakt Undertakera, duże zainteresowanie Smithem

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1499

Tak jak można było się spodziewać - WWE szybko wróciło do starej koncepcji kontynuowania akcji w trakcie reklam. Podobno z prośbą o to do Vince'a McMahona wyszedł Paul Heyman. Efekty widzieliśmy już podczas ostatnich odcinków Raw i SmackDown Live.

Według ostatnich doniesień The Undertaker podpisał nowy kontrakt z WWE. Ma to być długoterminowa umowa i prawdopodobnie ostatnia w karierze zawodniczej "Deadmana".

Davey Boy Smith Jr. wzbudził spore zainteresowanie poszczególnych organizacji swoją osobą w ostatnich tygodniach. Zawodnik rozmawiał z WWE o powrocie, ale zdecydował się na współpracę z MLW, co wyklucza taką możliwość. Wiadomo także, że raczej nie ma mowy o przejściu do NJPW, gdzie miał konflikt z Gedo. Według doniesień Wrestling Observer Newsletter najprawdopodobniej Smitha zobaczymy w All Elite Wrestling lub Impact Wrestling. Co ciekawe, Kanadyjczyk być może skorzysta także z opcji debiutu w MMA, bowiem zainteresowanie wykazuje Bellator.

Podczas pierwszej gali All Elite Wrestling na TNT poznamy pierwszą w historii mistrzynię kobiet tej organizacji. Informację w jednym z ostatnich wywiadów potwierdziła Brandi Rhodes, odpowiadająca za tę dywizję.

Bryce Remsburg został nowym sędzią AEW. Podpisał wieloletni kontrakt. Wcześniej pracował w takich organizacjach jak CHIKARA, IWA czy CZW.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy