Nowe wieści o Lashleyu, McMahon w programie McAfeego, Drew McIntyre chce walki o pas

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1502

W ostatnich godzinach pojawiły się uspokajające informacje odnośnie stanu zdrowia Bobby'ego Lashleya. Okazuje się, że jego problemy zdrowotne nie są tak poważne, jak początkowo sugerowano. Być może Lashley będzie już gotowy do powrotu w najbliższych tygodniach i walki na WrestleManii 38. Nie powinien mieć problemu ze znalezieniem szybkiej rywalizacji, bo jego fanem jest Vince McMahon.

A'propos Vince'a McMahona - ma wystąpić w programie Pata McAfeego. Wiele wskazuje, że będzie to początek rywalizacji z finałem na WrestleManii 38.
Co ciekawe, do doniesień na Twitterze odniósł się Adam Cole. Zasugerował, iż jest gotowy na kolejną konfrontację z Patem. Panowie mieli rywalizację w NXT.Drew McIntyre w jednym z ostatnich wywiadów zasugerował, że jeżeli Brock Lesnar nie pokona Romana Reignsa na WrestleManii 38, to właśnie Szkot będzie kolejnym pretendentem do tytułu mistrzowskiego.
Drew jest zdania, że poprzednio to właśnie on zdołał wyeliminować Lesnara z Royal Rumble Matchu, wygrywając go potem. Przypomniał również, iż pokonał Brocka na WrestleManii. To powinno mu tworzyć drogę do ponownej walki z Reignsem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy