Brian Cage i jego status kontraktowy, zawodniczka w programie WWE i AEW, karta Revolution

Giero
Newsów: 1742

"Fightful Select" opublikował dość niespodziewane informacje o Brianie Cage'u. Ponoć All Elite Wrestling aktywowało klauzulę przedłużenia jego kontraktu o kolejny rok. Tym samym Cage jest związany z AEW do lutego 2023 roku. Sam zawodnik ponoć był zaskoczony decyzją organizacji.

Na pewną ciekawostkę uwagę zwrócono w mediach i social mediach. W piątkowy wieczór Kayla Sparks pojawiła się zarówno na Rampage, jak i na SmackDown. Wynikło to z faktu, że AEW nagrywało Rampage wcześniej, podczas tego programu Sparks walczyła z Sereną Deeb. Natomiast na SmackDown pojawiła się podczas wejściówki Los Lotharios i "Lothario Kiss Cam".

All Elite Wrestling podczas ostatniego Rampage potwierdziło dwie nowe walki w karcie Revolution. Do rozpiski dodano pierwszy w historii organizacji trios tornado tag team match. A wezmą w nim udział: Andrade El Idolo, Matt Hardy i Isiah Kassidy. Ich oponentami będą Sting, Darby Allin oraz TNT champion Sammy Guevara. Ponadto oficjalnie potwierdzono starcie TBS Championship. Rywalką Jade Cargill będzie Tay Conti.

- AEW World Championship: "Hangman" Adam Page (c) vs. Adam Cole
- AEW Women's World Championship: Dr. Britt Baker, D.M.D. (c) vs. Thunder Rosa
- AEW World Tag Team Championship: Jurassic Express (c) vs. reDRagon vs. TBD
- TBS Women's Championship: Jade Cargill (c) vs. Tay Conti
- Dog Collar Match: CM Punk vs. MJF
- Jon Moxley vs. Bryan Danielson
- Andrade El Idol/Isiah Kassidy/Matt Hardy vs. Sting/Darby Allin/Sammy Guevara
- Face of the Revolution Ladder Match: Keith Lee vs. Wardlow vs. Powerhouse Hobbs vs. Ricky Starks vs. Orange Cassidy vs. TBD

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy