Niepewny los Crown Jewel, kontuzja Alexy Bliss, kto skomentuje Evolution PPV?

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 212

Ważą się losy zaplanowanego na 2 listopada Crown Jewel PPV. Jak zauważa portal "ProWrestlingSheet", wciąż nie ruszyła zaplanowana na piątek sprzedaż biletów na galę. Ponadto, według nieoficjalnych doniesień (potwierdzonych niezależnie od siebie przez dwóch dziennikarzy, Dave'a Meltzera oraz Robbiego Foxa), udziału w evencie odmówił John Cena, jeden z uczestników zaplanowanego na ten dzień turnieju "WWE World Cup". Nad podobną decyzją zastanawia się ponoć również Daniel Bryan, którego walka o WWE Championship planowana jest jako jedna z głównych atrakcji odbywającej się w Rijadzie gali. Można przypuszczać, że obaj zawodnicy, cieszący się silną pozycją na zapleczu, są wyrazicielami zdania dużej części szatni.

Kontrowersje dotyczące Crown Jewel pojawiły się w połowie października, po ujawnieniu przez tureckie władze okoliczności morderstwa na dziennikarzu Jamalu Khashoggim, dokonanego na terenie konsulatu Arabii Saudyjskiej w Stambule. Zdaniem Turcji, za jego organizacją stać miał osobiście saudyjski następca tronu, książę Muhammad - jeden z inicjatorów oraz głównych beneficjentów podpisanej w marcu umowy między WWE oraz saudyjskim ministerstwem sportu.

Można przypuszczać, że ostateczna decyzja dotycząca przyszłości gali zapadnie w ciągu najbliższych 24-48 godzin.

Przyczyną nieobecności Alexy Bliss podczas poniedziałkowego Monday Night Raw była kontuzja, jakiej nabawiła się w trakcie sobotniego live eventu w Hartford w Connecticut. Póki co nie wiadomo, czy pięciokrotna mistrzyni kobiet będzie w stanie wziąć udział w zaplanowanym na niedzielne Evolution PPV tag-team matchu z udziałem Mickie James, Trish Stratus oraz Lity. Jeśli nie, w ringu zastąpi ją najprawdopodobniej Alicia Fox - doświadczona zawodniczka w ostatnim odcinku czerwonej tygodniówki wzięła udział, wspólnie z pozostałymi uczestniczkami walki, w brawlu na zapleczu.Pozostając w temacie Evolution PPV, WWE ogłosiło oficjalnie skład ekipy reporterskiej na tę galę. Za stolikiem komentatorskim usiądą tego dnia Michael Cole, Renee Young oraz Beth Phoenix, obie panie pojawią się również, wspólnie z Paige, w panelu eksperckim podczas Kickoff Show. Ponadto Charly Caruso i Kayla Braxton przeprowadzą relację z czerwonego dywanu, w rolę reporterek wcielą się zaś Dasha Fuentes, Cathy Kelley oraz znana z NXT Sarah Schreiber. Za zapowiadanie wchodzących do ringu zawodniczek odpowiadać będzie trio: Kayla Braxton, JoJo oraz powracająca specjalnie na ten wieczór Lilian Garcia.

Eva Marie zapowiedziała, że chciałaby w przyszłości wrócić do świata wrestlingu. Wymieniła również kilka rywalek, z którymi chciałaby się zmierzyć. Na liście tej znalazły się, między innymi, Alexa Bliss oraz Ronda Rousey.

W wieku 80 lat zmarł Keiichiro Kimura, japoński animator, współtwórca anime "Taigā Masuku", znanego w Polsce pod tytułem "Tygrysia Maska".

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Kickoff do Evolution, to już konkretna rozpusta...

napisane przez filomatrix w dniu : 24-10-2018

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy