Moxley o karierze, Jindrak w AEW? Podsumowanie Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1235

AEW World Champion Jon Moxley udzielił ostatnio szerokiego wywiadu "Bleacher Report". Zasugerował, że na tyle czerpie szczęście z wrestlingu, że chciałby walczyć przynajmniej do ukończenia 50 roku życia, jednocześnie będąc przy tym całkowicie poświęconym ringowi. Dodał, że w ostatnim czasie podjął decyzję m.in. by odinstalować Twittera. Uważa, że człowiek powinien więcej uwagi zwracać na otaczający go świat, aniżeli być uzależnionym od social mediów.

Sporo spekulacji wywołał jeden z ostatnich wpisów Marka Jindraka. Fani wyraźnie zinterpretowali go jako chęć współpracy z All Elite Wrestling. Jindrak to były zawodnik WWE, a ostatni raz aktywny w pro wrestlingu był w 2018 roku. Poprzednie lata spędził w organizacji CMLL.Poniżej otwarte spoilery z ostatniego epizodu Dynamite.

Cody oficjalnie zaakceptował wyzwanie Brodiego Lee. Tym samym za tydzień dojdzie do rewanżu o TNT Championship - tym razem w Dog Collar Matchu.

Tymczasem kolejnego pretendenta do AEW World Championship ma wyłonić ośmioosobowy turniej. Finał zapowiedziany został na 7 listopada, galę Full Gear PPV.

Kolejny odcinek Dynamite będzie miał swój motyw przewodni. A dokładniej będzie poświęcony celebracji 30-lecia kariery Chrisa Jericho. Poniżej zapowiedziane walki na ten epizod.

* TNT Championship Dog Collar Match: Brodie Lee (c) vs. Cody Rhodes
* AEW Tag Team Championship Match: FTR (c) vs. TH2
* FTW Championship Match: Brian Cage (c) vs. Will Hobbs
* 30 Years of Jericho
* Chris Jericho & Jake Hager vs. Chaos Project (Luther & Serpentico)

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy