Jeff Hardy w sądzie, powrót XFL, Draft, Lars Sullivan

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 245

Rozprawa Jeffa Hardy'ego, związana z jego jazdą pod wpływem alkoholu w październiku zeszłego roku, po raz kolejny zostanie przesunięta. Zamiast odbyć się wczoraj, tak jak było to w planach, odbędzie się 22 października. Powodem przesunięcia jest oczywiście ograniczona działalność sądów związana z pandemią COVID-19.

The Rock, który wykupił XFL (liga futbolu amerykańskiego) od Vince'a McMahona, poinformował, że rozgrywki ruszą w 2022 roku. Poprzednio dwa razy tego przedsięwzięcia próbował sam McMahon, ale zarówno w 2001, jak i w tym roku projekt nie wypalił.

Podczas tegorocznego Draftu, który odbędzie się na SmackDown 9 października oraz Raw 12 października, w głównym rosterze może zadebiutować Chelsea Green. Nie jest to jeszcze nic pewnego, ale wśród kreatywnych nazwisko zawodniczki przewija się coraz częściej i być może w końcu zobaczymy ją na Raw lub SmackDown.

Podobnie sytuacja ma się z Larsem Sullivanem, który co prawda zdążył zadebiutować, ale z akcji szybko wyłączyła go kontuzja kolana. Teraz jednak zawodnik powoli dochodzi do zdrowia, więc WWE może przypomnieć fanom o jego istnieniu właśnie podczas Draftu.

WWE powoli podgrzewa atmosferę przed Hell in a Cell, publikując w serwisie YouTube walki z tego PPV z poprzednich lat:

Link do filmu

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 01-10-2020 18:55:00

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy