Matt Hardy stoczy walkę na dzisiejszym Raw, Becky Lynch i Sami Zayn połączą siły?

Arkao
Newsów: 1409

Oficjalnie zostało ogłoszone, że na dzisiejszym Raw swój pierwszy pojedynek w gimmicku „Woken” stoczy Matt Hardy. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie przeciwnikiem byłego Raw Tag Team Championa, ale spekuluje się, że może być to Elias lub Bray Wyatt. Możliwe, że zawodnik ten otrzyma dzisiaj nowy theme song oraz wejściówkę.

Dwa nowe zespoły zostały dodane do turnieju Mixed, który będzie emitowany w najbliższych tygodniach na Facebooku. Goldust połączy siły z Alicią Fox, a The Miz stworzy drużynę z Asuką. Poniżej znajduje się cały obecny skład zbliżającego się turnieju:

Alexa Bliss and Braun Strowman
Charlotte Flair and Bobby Roode
Sasha Banks and Finn Balor
Lana and Rusev
Naomi and Jimmy Uso
Nia Jax and Apollo Crews
Asuka and The Miz
Alicia Fox and Goldust


Dzisiaj mają zostać ogłoszone nazwiska kolejnych wielkich gwiazd, które pojawią się na jubileuszowym Monday Night Raw. Do tej pory poinformowano, że podczas specjalnej edycji czerwonej tygodniówki pojawią się m.in. The Undertaker, Shawn Michaels, Kevin Nash oraz John Cena.

Możliwe, że jednym z kolejnych zespołów, które zostaną dodane do turnieju Mixed Tag Team Challenge będzie Sami Zayn oraz Becky Lynch. Dwójka ta występuje obecnie na SmackDown, gdzie Zayn pełni role heela, a Lynch jest jedną z najważniejszych face'owych postaci.


Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy