Mark Henry bliski powrotu, oglądalność Raw, co ze Stylesem i Omosem? Nowa announcerka

Michał Dołęga (Headliner9)
Newsów: 197

Mark Henry coraz poważniej myśli o powrocie na ring. W podcaście Bookera T wyznał, iż nigdy tak naprawdę nie miał pożegnalnej walki, więc teraz przyszła na to pora. W tym celu Henry ostro trenuje i pochwalił się, że obecnie waży około 35 kilogramów mniej niż w momencie ostatniego stoczonego pojedynku. Warto więc obserwować sytuację, bowiem były World Heavyweight Champion może wkrótce pojawić się w WWE lub w AEW jako czynny zawodnik.

Poniedziałkowe Raw zanotowało spory spadek oglądalności względem zeszłego tygodnia. Show obejrzało średnio 1,77 miliona widzów, natomiast w zeszłym tygodniu było to 1,9 miliona widzów.

Od zdobycia pasów tag-teamowych Raw na WrestleManii AJ Styles i Omos nie pojawili się na żadnej gali telewizyjnej. Niektórzy spekulowali, iż któryś z tej dwójki złapał COVID-19, jednak zdaniem Bryana Alvareza z "Wrestling Observer" nic im nie dolega i są w pełni gotowi. Może się więc okazać, że WWE po prostu nie ma chwilowo pomysłu, jak poprowadzić storyline z ich udziałem.

WWE zatrudniło nową announcerkę - Samanthę Irvin. Na ten moment będzie pracować przy 205 Live.

dodane przez Michał Dołęga (Headliner9) w dniu: 28-04-2021 12:36:00

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No to bardzo widać dalekosiężne plany WWE. Dajemy komuś pasy drużynowe ale dzień później nie wiemy co z nimi zrobić. Poziom żenady już serio w tej federacji sięga już bardzo wysoko. Przez dwa tygodnie nie są w stanie dać proma ani walki skoro są mistrzami? Zwłaszcza, że zdobyli pasy na największej gali w roku. Brak słów po prostu na to wszystko.

napisane przez NerVus w dniu : 28-04-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy