AEW zmieni termin emisji? Punkty zapowiedziane na następne Dynamite

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1423

Tony Khan gościł ostatnio w Busted Open Radio. Przyznał, że rozważy zmianę terminu emisji Dynamite, jeżeli to byłby dobry interes zarówno dla firmy, jak i jej fanów. W mediach pojawiły się spekulacje, że Dynamite będzie zmuszone do przesunięcia ze środy. TNT niespodziewanie podpisało umowę z NHL.

- Jestem podekscytowany naszym partnerstwem z TNT. Jest to siła napędowa naszej firmy i nasze główne źródło dochodów, a także sposób, w jaki większość fanów poznaje AEW i ogląda nasze show. A dzisiejsza noc i każda inna, w której robimy Dynamite, dla wielu fanów wrestlingu jest naprawdę ważną nocą w tygodniu. Więc chcę, aby wszyscy byli pewni, że nie będą musieli się martwić o tego typu rzeczy... Wiesz, mamy kontrakt na ponad dwa i pół roku na środowe noce w tym miejscu. I gdyby kiedykolwiek pojawiła się możliwość przeniesienia się lub gdyby była jakaś umowa do zawarcia, rozważyłbym to. Jeśli coś byśmy zrobili, to musiałaby to być naprawdę dobra oferta dla AEW i musiałoby to mieć sens dla nas. W tej chwili jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Jeśli się ruszymy, to z pewnością rozważyłbym umowę, jeśli byłoby w niej coś dla AEW - powiedział w środowej audycji.

All Elite Wrestling niespodziewanie zmieniło plany i 5 maja poza Blood & Guts zobaczymy jeszcze inne walki na Dynamite. Można się jednak spodziewać, że starcie Inner Circle z Pinnacle pokryje większość odcinka. Na ten moment zapowiedziano poniższe punkty:

Blood & Guts: The Inner Circle vs. The Pinnacle

AEW World Champion Kenny Omega & MT Nakazawa vs. Jon Moxley and Eddie Kingston

Cody Rhodes vs. QT Marshall

Tag Team title shot eliminator: SCU vs. Jurassic Express vs. Varsity Blonds vs. The Acclaimed

Britt Baker in actionAEW zaskoczyło także innym ogłoszeniem. 12 maja wystąpi legenda New Japan Pro Wrestling - Yuji Nagata. Zawalczy o IWGP United States Championship z Jonem Moxleyem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy