Mandy Rose zmienia brand, spoilery z SD

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1549

W trakcie najnowszego Talking Smack potwierdzono przenosiny Mandy Rose na Raw. Miz zasugerował, że decyzję podjęto, bo Rose dekoncentrowała Otisa, który jest aktualnie Mr. Money in The Bank i powinien skupić się na realizacji kontraktu.Za nami kolejny epizod SmackDown. Poniższe newsy zawierają spoilery z niebieskiej tygodniówki.

W trakcie show wyemitowano winietę sugerującą, że "tajemnicza" zawodniczka będzie chciała ponownie podbić SmackDown. Wiele wskazuje na powrót Carmelli, ale w plotkach wymieniane są także nazwiska Charlotte Flair czy Dany Brooke.

Link do filmu


Zgodnie z zapowiedziami Bayley odniosła się do jej ataku na Sashę Banks w zeszłym tygodniu. Mistrzyni SmackDown stwierdziła, że od początku widziała, co Banks planuje. Wiedziała, że w pewnym momencie to "The Boss" odwróci się od niej. Ale Bayley stwierdziła, iż kontrolowała sytuację i sama pogrywała sobie z "przyjaciółką", więc pierwsza postanowiła zareagować.

Link do filmu


Tymczasem tego samego wieczoru Bayley poznała "nową" rywalkę na Clash of Champions. Nikki Cross zwycięsko wyszła z Fatal 4-Way Matchu. Warto podkreślić, że podczas pojedynku Alexa Bliss wykonała na Cross... Sister Abigail - firmową akcję Braya Wyatta.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Partner

plagiat

Reklamy