Kolejne zwolnienia w WWE, przyszłość Royal Rumble, Randy Orton, cameo na SmackDown

Christian Jensen (Kcramsib)
Newsów: 166

Niedawne zwolnienie Authors of Pain oraz Geralda Brisco zapoczątkowało, jak się wydaje, kolejną falę cięć etatów w największej federacji wrestlingowej na świecie. W ostatnich dniach współpracę z WWE zakończyli ostatecznie również Sarah Stock oraz Mike "IRS" Rotunda, przebywający od kwietnia na przymusowym "urlopie" spowodowanym oszczędnościami wywołanymi "globalną sytuacją epidemiologiczną". Pracę straciło również kilkunastu pracowników odpowiedzialnych za organizację live eventów.

***


Mimo (pewnego rodzaju...) sukcesu, jakim okazało się WWE ThunderDome, federacja nie traci wciąż nadziei na jak najszybszy powrót do organizacji gal telewizyjnych z udziałem publiczności. Świadczą o tym trwające wciąż poszukiwania miasta gotowego zorganizować styczniowe Royal Rumble PPV. Jak donosi "WrestleVotes", ostateczna decyzja dotycząca zasad (oraz terminu) powrotu publiczności uzależniona będzie w dużej mierze od rozwiązań, jakie w nowych sezonach zaserwują fanom ligi NBA oraz NHL, na których federacja McMahonów zamierza się wzorować.

***


Rolę ochroniarzy wyprowadzających Samiego Zeyna z areny podczas piątkowej gali SmackDown odegrali bliźniacy Terrence i Terrell Hughes, prywatnie synowie członka WWE Hall of Fame, D-Vona Dudleya.

***


Od jakiegoś czasu Randy Orton sugerował na swoich mediach społecznościowych rozpoczęcie nowego etapu kariery. Dziś okazało się, że "The Viper" miał na myśli... sygnowaną swoim nazwiskiem linię odzieży marki "Slthr".

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy