Liv Morgan powróciła na Raw, Kontuzja Ortona wyjaśniona, Asuka vs Lynch na RR

Arkao
Newsów: 1409

Do ciekawego momentu doszło podczas wczorajszego Monday Night Raw. Jak wiadomo, Lana miała wziąć ślub z Bobbym Lashleyem, ale niespodziewanie do telewizji podczas tego segmentu wróciła Liv Morgan. Stwierdziła ona, że na początku tego roku była w związku z Laną. Następnie pojawił się Rusev, który zaatakował Lashleya. Tak więc cały storyline będzie kontynuowany, ale związek między Laną a Bobbym Lashleyem stanął pod znakiem zapytania.

Okazało się, że kontuzja Randy'ego Ortona była workiem. WWE oficjalnie potwierdziło uraz byłego wielokrotnego WWE Championa, a ten pojawił się w ringu o kulach. Stwierdził jednak, że pojawi się na WrestleManii 36, gdzie wykona RKO. Na słowa te zareagował AJ Styles, drwiąc z Vipera. Okazało się jednak, że ten jest zdrowy i nagle wykonał swój finisher zszokowanemu rywalowi.

Charlotte jako pierwsza osoba zapowiedziała swój udział w kobiecym Royal Rumble Matchu. Oprócz tego zapowiedziano, że na styczniowej gali Becky Lynch w obronie tytułu mistrzowskiego kobiet wejdzie do ringu z Asuką.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy