Dwie walki mistrzowskie za tydzień, Vince McMahon był na Raw, Kiedy wróci Brock?

Arkao
Newsów: 1409

W przyszłym tygodniu na Raw odbędą się aż dwie walki mistrzowskie. Andrade w obronie pasa Stanów Zjednoczonych wejdzie do ringu z Reyem Mysterio. Będzie to pierwsza oficjalna obrona tytułu przez Meksykanina. Oprócz tego Viking Raiders w walce trzech drużyn także położą swoje tytuły na szali. Na ich drodze staną The O.C. oraz Street Profits

Przed Raw pojawiały się informacje, że trzy najważniejsze osoby w programie, czyli Vince McMahon, Triple H i Kevin Dunn mają nie pojawić się na zapleczu. Tak więc wszystkim dowodzić miał Paul Heyman. Finalnie jednak Vince McMahon zmienił plany i pojawił się w budynku na moment przed rozpoczęciem gali.

Brock Lesnar pojawi się na Raw za tydzień i prawdopodobnie wtedy poznamy jego rywala na Royal Rumble. W tym momencie wydaje się, że nie będzie to jednak Ricochet, który przegrał na Raw z Andrade. Tak więc dwoma głównymi kandydatami są Drew McIntyre oraz Erick Rowan. Mówi się też o potencjalnym starciu trzech rywali między Brockiem Lesnarem, Kevinem Owensem i Sethem Rollinsem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy