Kto wzmocnił AEW? Podsumowanie Revolution 2021

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1454

Newsy zawierają otwarte spoilery z niedzielnej gali AEW Revolution!

Za nami pierwsza gala PPV organizacji All Elite Wrestling mająca miejsce w niedzielę. W karcie znalazło się dziewięć pojedynków, w tym jedna walka w części pre-show. Tuż przed eventem ogłoszono uraz Rebel i konieczność znalezienia nowej partnerki przez Dr. Britt Baker. Ostatecznie została nią Maki Itoh, jedna z uczestniczek Women's World Title Eliminator. Obydwie pokonały Riho i Thunder Rosę, nie obyło się bez ingerencji Rebel.

Główną część show otworzyła walka o AEW World Tag Team Championship. The Young Bucks po raz kolejny obronili tytuły, wygrywając z Chrisem Jericho i MJF'em z Inner Circle.

Matt i Nick szybko poznali swoich kolejnych oponentów. W następnym pojedynku Rey Fenix przetrwał Casino Tag Team Royale i wraz z PAC'iem dostaną okazję do zdobycia tytułów tag team.

Hikaru Shida obroniła mistrzostwo kobiet w starciu z Ryo Mizunami.

Miro i Kip Sabian nie mieli większych problemów z pokonaniem Best Friends. Natomiast Adam Page wygrał z Mattem Hardym i zgodnie ze stypulacją otrzyma część jego tegorocznego wynagrodzenia.

Podczas Revolution poznaliśmy też kolejnego pretendenta do AEW TNT Championship. Został nim Scorpio Sky, który zwycięsko wyszedł z Ladder Matchu. Ostatnim, tajemniczym uczestnikiem okazał się Ethan Page. To dla niego debiut w AEW, ostatnio pracował dla Impact Wrestling.

Darby Allin i Sting pokonali Team Taz w Street Fight.

W walce wieczoru zobaczyliśmy Exploding Barbed Wire Deathmatch. Zgodnie z zasadami - każde dotknięcie drutów kolczastych miało powodować eksplozję i tylko jedna strona ringu nie była nimi otoczona. Po pół godzinie miał eksplodować cały ring.
Kenny Omega obronił AEW World Championship w starciu z Jonem Moxleyem. Po walce Omega wraz z Gallowsem i Andersonem kontynuowali atak. Moxleyowi chciał w końcu pomóc Eddie Kingston. Nie zdążył jednak na czas.Dużo spekulowano o tym, kto dołączy do AEW. Ostatecznie nowym wzmocnieniem organizacji okazał się być Christian Cage.


Najważniejsze momenty z gali:

Komentarze

Komentarze z forum (1)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

No były te przecieki, że Christian podpisze kontrakt z AEW ale powiem szczerze raczej się łudziłem na podpisanie jakiegoś nowego kontraktu z WWE. Dla mnie gorzej, bo teraz trzeba będzie śledzić dodatkową fedke. Chyba serio WWE chce odmładzać roster na pewno będę śledził sytuacje Christiana w AEW. :wink:

napisane przez NerVus w dniu : 08-03-2021

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy