Data kolejnego PPV od AEW, krytyka Revolution, Khan o Christianie

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 1177

Organizacja All Elite Wrestling ogłosiła datę kolejnego PPV. Ponownie będzie miało miejsce w niedzielę, więc federacja będzie chciała nas chyba przyzwyczaić do nowego dnia. Double or Nothing odbędzie się 30 maja w Daily's Place w Jacksonville.AEW nie zwalnia tempa i po Revolution szybko wyznaczyło pierwsze punkty w najbliższej odsłonie Dynamite:
* AEW TNT Championship Match: Darby Allin vs. Scorpio Sky
* Britt Baker, Maki Itoh, & Rebel vs. Hikaru Shida, Ryo Mizunami, & Thunder Rosa
* Matt Jackson vs. Rey Fenix

Sporo kontrowersji i krytyki przyniosła końcówka gali Revolution. Ta spotkała się z rozczarowaniem fanów, czego chyba byli świadomi oficjele na zapleczu. Jon Moxley szybko próbował uspokoić publiczność i swoją wypowiedzią po gali żartował z Kenny'ego Omegi. Wygląda na to, że organizacja storyline'owo będzie próbowała obrócić to w "winę" Omegi za złą konstrukcję ringu. Sugerował już to Tony Khan w wypowiedziach dla dziennikarzy po gali. Jednak reakcje w mediach społecznościowych i recenzjach nie zostawiają suchej nitki na rozpisaniu finiszu i m.in. zachowaniu Eddiego Kingstona.
Khan w wypowiedziach dla mediów odniósł się także do podpisania kontraktu z Christianem Cage'em. Ponoć Panowie znają się już od kilku lat i od dłuższego czasu byli przyjaciółmi. Zwrócił uwagę, że powrót Christiana na Royal Rumble przyniósł spore zainteresowanie, ale nie był pewny co do jego statusu kontraktowego. Do porozumienia między stronami miało dojść bardzo szybko.

Link do filmu

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcjĂŞ portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy