Kontuzja Sashy Banks, status Brocka Lesnara, z kim zawalczy Mysterio po powrocie?

Kamil Gieroba (Giero)
Newsów: 905

Sasha Banks została wykluczona z Mixed Match Challenge przez kontuzję. Zawodniczka zostanie zastąpiona Mickie James, która będzie partnerką Bobby'ego Lashleya. O samym urazie Banks niewiele wiadomo.


Występ Brocka Lesnara na WWE Crown Jewel został uzgodniony kilka tygodni temu. "Bestia" miała rozmawiać z Vince'em McMahonem na zapleczu SummerSlam. Jako że Lesnar na razie nie podpisał umowy z UFC, to nic nie stoi na przeszkodzie, by dalej występował jako wrestler. Możliwe jednak, że teraz Lesnar będzie podpisywał wyłącznie krótkoterminowe kontrakty z WWE, umożliwiając tym sobie częstsze i większe zastrzyki finansowe.

Skoro już wspominamy o Crown Jewel, warto odnotować, że organizacja pracuje nad dużą walką dla Reya Mysterio. Według wieści "Ringside News" wiele wskazuje na to, że 2 listopada zobaczymy pojedynek Mysterio z Shinsuke Nakamurą.

Wygląda na to, że w WWE 2K19 dostaniemy możliwość tworzenia własnych wzorów walizki Money in The Bank. O wiele nowych akcji został uzupełniony także moveset dla tag teamów.
Kliknij tutaj aby zobaczyć wiadomość (Uwaga! może zawierać spoilery)

WWE List This!: John Cena's 5 rarest matches

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Sondy

Wrestling bez publiczności Zupełnie mi nie przeszkadza
Przyzwyczaiłem się, ale czekam na powrót publiczności
Jest gorzej, ale mimo to oglądam
Tego nie da się oglądać

Komentarze i wyniki

Czat

Kontakt

Poznaj redakcję portalu.

Napisz do nas: redakcja@attitude.pl

Partner

plagiat

Reklamy