Kontuzja MVP, Carlito w AEW? WWE zadowolone z Priesta, polityka WWE wobec social mediów

Giero
Newsów: 1800

MVP doznał urazu kolana podczas ostatniego Raw. Dla przypomnienia - Hurt Business walczyło wtedy z Gran Metalikiem, Lince Dorado i Riddle'em. Zapowiada się na przerwę weterana, choć nie wiadomo na razie, na jak długą.Carlito w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że występ na Royal Rumble to efekt pierwszej poważnej oferty WWE od dziesięciu lat. Generalnie jest otwarty na różne propozycje i nie wyklucza także współpracy z All Elite Wrestling.


Link do filmu


Nie minęło zbyt dużo czasu od debiutu Damiana Priesta w głównym rosterze, ale pierwsze doniesienia mówią o dużym zadowoleniu jego pracą ze strony oficjeli. Byli zadowoleni z jego występu podczas Royal Rumble Matchu i że szybko odnalazł się w jego otoczeniu.

WWE w ostatnich tygodniach mocno zajęło się aktualizacją statusu swoich gwiazd wobec podmiotów trzecich. Tym razem zajęło się kwestią promowania instytucji i firm, które nie są powiązane z organizacją. Dokładniej chodzi o posty sponsorowane w mediach społecznościowych. WWE ma ponoć baczniej monitorować to, co gwiazdy będą reklamować np. na Facebooku czy Instagramie, przykładowo restaurację albo daną markę. Zawodnicy nie będą karani, o ile nie będą zarabiać na tego typu aktywnościach. Jeżeli będzie to nieautoryzowany zarobek, to WWE na początku będzie dawało ostrzeżenie, a w dalszych postępowaniach może zakończyć się to nawet zawieszeniem.

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

HoW

UndisputedPolska

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy