Aktualna karta Elimination Chamber 2021, wydarzenia z Raw

Giero
Newsów: 1906

Newsy zawierają otwarte spoilery z ostatniego epizodu Raw przed Elimination Chamber!

Lacey Evans zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że jest w ciąży. Wiadomo, że zabraknie jej na Elimination Chamber, gdzie miała zawalczyć o pas mistrzowski kobiet Raw z Asuką. Zachowanie Rica Flaira sugerowało, iż storyline'owo to on miałby zostać ojcem.
Według doniesień z zaplecza Evans rzeczywiście będzie miała kolejne dziecko. Oficjele postanowili włączyć w ostatniej chwili ten element w rywalizację z Charlotte Flair.
Link do filmu


The Miz zdecydował, że nie weźmie udziału w niedzielnym Elimination Chamber Matchu o WWE Championship. Uznał, iż skoro ma już zagwarantowany title shot, dzięki walizce Money in the Bank, to nie musi się poświęcać w tej walce. Sugerował, by jego miejsce zajął John Morrison. Miz przegrał jednak z Kofim Kingstonem singlową walkę. Tym samym to właśnie Kofi weźmie udział w niedzielnym pojedynku o WWE Title.

Akira Tozawa odebrał 24/7 Championship R-Truthowi, a następnie... pas mistrzowski przejął Bad Bunny.

Link do filmu


Sheamus wyszedł zwycięsko z Gauntlet Matchu w main evencie i wejdzie do Elimination Chamber Matchu o WWE Championship jako ostatni. W decydującym momencie wyprowadził Brogue Kick i przypiął aktualnego mistrza - Drew McIntyre'a.

Aktualna karta Elimination Chamber:

* WWE Championship Elimination Chamber Match: Drew McIntyre vs. Jeff Hardy vs. Kofi Kingston vs. Randy Orton vs. AJ Styles vs. Sheamus (enters last)
* WWE Universal Championship Match: Roman Reigns vs. TBD
* Elimination Chamber Match For WWE Universal Championship Match: Kevin Owens vs. Sami Zayn vs. Jey Uso vs. King Corbin vs. Daniel Bryan vs. Cesaro
* WWE United States Championship Match: Bobby Lashley vs. Riddle vs. Keith Lee
* Raw Women's Championship Match: Asuka vs. TBD

Komentarze

Komentarze z forum (0)

Skomentuj newsa

: : (opcjonalnie) :

Reklama

Partnerzy

plagiat

Czat

Kontakt

Poznaj redakcje portalu.

Napisz do nas: redakcja@wrestling.pl

Reklamy